PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!

*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Razstava Bioexo

Go down

Razstava Bioexo

Objavlja  Maja on Sre 17 Apr 2013, 07:58

Če koga zanima bo 20. in 21.4.2013, 14. razstava Bioexo. Razstava se nahaja v bližini Oddleka za biologijo Biotehniške fakultete, v velikem rastlinjaku (Večna pot 111, Ljubljana) in je odprta od 9.00 do 19.00.

http://www.bioexo.si/

Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

Re: Razstava Bioexo

Objavlja  Gost on Sob 25 Maj 2013, 22:36

Do kdaj pa bo ta razstava,BIOEXO? Mislim,da bi lahko bili malo bolj ažurni.Saj če ni druzega za objavit pa dajte gor razpored razstav v Grosuplju. Pa LP Vinko

Gost
Gost

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Shaip on Ned 26 Maj 2013, 20:13

Bioexo je ze mimo. V Grosuplju pa je (sejem) vsaka treta subota v mescu...lp
Shaip
Član
Član

Število prispevkov : 40
Datum registracije : 26/04/2012
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Gost on Ned 26 Maj 2013, 20:48

saj jaz vem kdaj so sejmi v Grosuplju,bolj me moti vaša neažurnost, da še en mesec po končani razstavi še vedno vabite nanjo.Saj ste vendar administratorka in urednica.Bo res treba nekaj uredit , neki dan sem prijel pismo prijatelja,ki mi je napisal takole:Torej hvala še enkrat, moram pa ti napisati, da odkar prebiram ta forum, strokovno nastopate samo ti, Lah Alojzij in Mesarič Dominik. Vse ostalo je čista žalost.
Zamislite si draga administratorka.
Pa LP Vinko

Gost
Gost

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  lekovec on Pon 27 Maj 2013, 00:38

Najboljše da še vi nehate 'STROKOVNO' nastopat,da nebote prizadeti!Maja,očitno je strokovnost nekaterim začela škodit,do te mere da so izgubili skromnost!Kot da bi učitelj učencem rekel ,da nimajo pojma in da bo treba glede tega nekaj ukrenit.
Glede bioexo-ta pa je prišlo očitno do napake,a-ne?
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  jackec on Pon 27 Maj 2013, 22:21

Jaz pa mislim ,da ma conura kar prav: Kar nekaj krat je že pomagal pri premostitvi težav tukaj na forumu,tudi na obisku pri njemu doma ,kjer ima kar lepo zavidljivo zbirko papig ti razloži in pove iskreno.Njegov dopis ni bil zlo nameren,kot ste ga prikazali in vsuli z kritikami nanj.Težko je prebirat tak forum.LP
jackec
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 55

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  lekovec on Pon 27 Maj 2013, 23:06

Tudi jaz sem imel super mnenje o Conure(oziroma veliki trojici),pa je vse to postala preteklost.Moja sedanjost pa je sledeča,napihnjeni,očitno vase zaverovani,nedvomno veliki pernati strokovnjaki,ki pa ne želijo stika z manj strokovnim sogovorniki.To da ti on doma vse lepo razloži je pa tudi kar nekaj,mi ne moremo vsi k njemu domov.Tudi težave na forumu so zato,da se rešijo brez medalj in poveličevanja,že skromna zahvala bi morala biti za ljubitelja dovolj.
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh