PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pohvala

5 posters

Go down

pohvala Empty pohvala

Objavlja  lolipopka Sre 12 Jun 2013, 08:55

Lepo pozdravljeni administratorka ter vsi ostali, ki ste člani in ki samo obiščete to stran ko vas kaj teži.
Sama sem imela isto problem ko sem dobila svojo papigo ampak edino tu sem dobila odgovore, pa so bila vprašanja neumna ali pa ne, zame so imela velik pomen.

Zato upam, da se forum ne bo ukinil. Za vse tiste, ki pa nimajo kaj drugega početi kot blatiti in dajati neumne in žaljive pripombe čez naše od "lajekov " vprašanja imam en predlog. Ustvarite si svojo stran in tam delite svoje "pametne" pripombe.


Lepe in predvsem umirjene dneve vam želim
lolipopka
lolipopka
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 28/08/2011
Starost : 45

Nazaj na vrh Go down

pohvala Empty Re: pohvala

Objavlja  Mica Sre 12 Jun 2013, 09:11

Zelo se strinjam s predhodnico, forum mora preživeti in živeti. zelo vesel
Vse zahvale Maji za neumorno in nesebično delo, tistim pa, ki jim forum ni po godu, predlagam, da se napotijo drugam na spletu. Forumov, kjer lahko stresate svoje frustracije in slabo voljo, je več kot dovolj!
Prosim, podite drugam in pustite forum tistim, ki na njem najdemo odgovore, nasvete in veliko prijaznih ljubiteljev pernatih prijateljev!
Mica
Mica
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 28/01/2011
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

pohvala Empty Re: pohvala

Objavlja  Jakob Sre 12 Jun 2013, 09:17

Se podpišem pod vse, kar je Mica napisala. Jaka.
Jakob
Jakob
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 8
Datum registracije : 20/01/2013
Starost : 49

Nazaj na vrh Go down

pohvala Empty Re: pohvala

Objavlja  Residentgta Čet 13 Jun 2013, 17:41

Super Forum, veliko pomoči in znanja tko da zapirat stran zaradi nekulturnih oseb bi bilo brez veze nasmeh  Obrneš se stran in greš dalje (k moj Lumpi k obrne glavo)  Kar se pa tiče tistih, ko jim ne paše ta forum naj pa ne hodijo sem pa je.
Nimfa 3
Residentgta
Residentgta
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 13/06/2011
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

pohvala Empty Re: pohvala

Objavlja  doody Pet 22 Nov 2013, 07:19

Forum mora ziveti naprej

doody
doody
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 27/09/2013
Starost : 71

http://www.davorin.si/papagaji

Nazaj na vrh Go down

pohvala Empty Re: pohvala

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu