PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STANDART

2 posters

Go down

STANDART Empty STANDART

Objavlja  vladekoo7 Čet 20 Nov 2014, 11:57

POZDRAVLJENI MENE PA ZANIMA ZAKAJ MI PAPIGE STANDART NOCEJO NESTI JAJC Skobčevka4
vladekoo7
vladekoo7
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 16/11/2014
Starost : 42

Nazaj na vrh Go down

STANDART Empty Standard papige

Objavlja  Alojzij Pet 21 Nov 2014, 06:34

vladekoo7 je napisal/a:POZDRAVLJENI MENE PA ZANIMA ZAKAJ MI PAPIGE STANDART NOCEJO NESTI JAJC Skobčevka4
Skoraj nič nisi povedal o starosti, številu, prehrani in pogojih v katerih se nahajajo tvoje standard papige. Te papige so nastale z dolgoletno skrbno selekcijo, da so dosegli današnji tip te papige. Kakor pri večini selekcioniranih pasemskih živalih se tudi pri papigah pojavljajo težave z reprodukcijo.
V primerjavi s skobčevko so standardi bolj zahtevni za vzrejo in tudi število mladičev je manjše.nasmeh

STANDART Pb220388-640-x-472
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu