PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladič Skobčevke

2 posters

Go down

Mladič Skobčevke Empty Mladič Skobčevke

Objavlja  davidpljakic Pet 21 Nov 2014, 22:53

Dober dan, imam eno vprašanje zanima me imam 15 dni staro skobčevko ki sta jo zavrgla starša in sedaj jo moram jast ročno dohraniti. Zanima me zakaj se skobčevka sploh ne zanima za hrano tudi ko ima prazno golšo šokiran ??? Kaj naj naredim ???

Lp,David Skobčevka
davidpljakic
davidpljakic
Član
Član

Število prispevkov : 40
Datum registracije : 31/05/2013
Starost : 26

Nazaj na vrh Go down

Mladič Skobčevke Empty Re: Mladič Skobčevke

Objavlja  Alojzij Sob 22 Nov 2014, 06:28

Običajno skobčevke dobro skrbijo za mladiče. Ne vem kaj bi bilo narobe v tvojem primeru, da mladiča ne hranita. Včasih v pretirani skrbi za pomoč pticam naredimo več škode kot koristi. Če je mladič zdrav ga boš ob zavzeti skrbi za njegovo prehrano spravil do samostojnosti. V nasprotnem je prognoza za njegovo bodočnost nepredvidljiva.
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu