PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Japonski galebčki

2 posters

Go down

Japonski galebčki Empty Japonski galebčki

Objavlja  ČENČA Sob 13 Dec 2014, 07:46

Odločam se, da bi kupila dva samčka Japonskega galebčka. Ne vem kdo v Sloveniji jih goji.
Ali mi priporočate imeti parček ali dva samčka - samičke. Če bosta istega spola sta lahko bratca ali sestrici.
Zanima me cena teh ptičkov, njihova življenjska doba . . . .
Kakor sem opazila, je na Pernatih prijateljih le ena tema o teh ptičkih. Ne vem niti, ali se vodijo profilno med kanarčki ali eksoti.
Ali obstaja gojitelj na Dolenjskem delu Slovenije?

Hvala za odgovore. Kanarček Skobčevka 3 Kanarček Skobčevka 3
ČENČA
ČENČA
Član
Član

Število prispevkov : 35
Datum registracije : 09/09/2014
Starost : 73

Nazaj na vrh Go down

Japonski galebčki Empty Re: Japonski galebčki

Objavlja  Alojzij Sob 13 Dec 2014, 07:58

Japonske galebčke uvrščamo med eksote. So izrdno nezahtevni in miroljubni, zato ni nujno imeti par. Japonske galebčke ima veliko rejcev eksotičnih ptic, saj jih uporabljajo za podtikanje jajc drugih bolj zahtevnih ptic. Naslednjo soboto bo sejem malih živali v Grosupljem in pogosto se v prodaji najdejo tudi japonski galebčki. Cene so bolj kot ne simbolične. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Japonski galebčki Empty Japonski galebčki

Objavlja  ČENČA Sob 13 Dec 2014, 08:04

Hvala za hiter odgovor g. Alojzij. Sem že zasledila, da je vsako tretjo soboto v mesecu sejem ptic v Grosuplju. Problem je v tem, da jaz lahko pridem samo z vlakom, a vlaki v soboto vozijo bolj tako, tako, razen, če bi si našla kakšen prevoz iz NM.
Se mogoče kdo na ta sejem vozi iz NM?
Z veseljem bi prišla.
ČENČA
ČENČA
Član
Član

Število prispevkov : 35
Datum registracije : 09/09/2014
Starost : 73

Nazaj na vrh Go down

Japonski galebčki Empty Re: Japonski galebčki

Objavlja  Alojzij Sob 13 Dec 2014, 08:24

Na sejmu so prisotni tudi ljubitelji malih  živali iz Novomeškega konca, morda se ti kdo oglasi. Poišči kontakte članov društva malih živali iz NM ) pasemski golobi, perutnina , kunci...

http://male-zivali.primej.com/index.php?id=46
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Japonski galebčki Empty Japonski galebčki

Objavlja  ČENČA Sob 13 Dec 2014, 08:29

Poznam samo dva; G. Grubarja (ne še osebno) in g. Brulca, s katerim sem se srečala na razstavi malih živali Novo mesto.
Bom se poskusila zanimati, če ima kdo od njih Japonske galebčke.

Hvala za nasvete!

Lep večer! Kanarček Kanarček Kanarček Kanarček
ČENČA
ČENČA
Član
Član

Število prispevkov : 35
Datum registracije : 09/09/2014
Starost : 73

Nazaj na vrh Go down

Japonski galebčki Empty Re: Japonski galebčki

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu