PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parjenje papig v skupni preletalnici

3 posters

Go down

parjenje papig v skupni preletalnici Empty parjenje papig v skupni preletalnici

Objavlja  inka Sob 26 Dec 2015, 02:29

V preletalnici 2m x 2m x 2m imam po parih papige male aleksandre , rubino rozele, barabanti , nimfe.
Zanima me ali se lahko kateri par pari v skupni preletalnici.
Živijo v sožitju in ni nikakršnih znakov prepira
avatar
inka
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 06/12/2015
Starost : 73

Nazaj na vrh Go down

parjenje papig v skupni preletalnici Empty Re: parjenje papig v skupni preletalnici

Objavlja  Alojzij Sob 26 Dec 2015, 03:02

V navedeni velikosti preletalnice bo med več pari vsaj v času razmnoževanja prišlo do prepirov. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

parjenje papig v skupni preletalnici Empty Re: parjenje papig v skupni preletalnici

Objavlja  inka Sob 26 Dec 2015, 03:34

Hvala za odgovor....kaj pa več parov nimf skupaj
avatar
inka
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 06/12/2015
Starost : 73

Nazaj na vrh Go down

parjenje papig v skupni preletalnici Empty Re: parjenje papig v skupni preletalnici

Objavlja  rado7rado Sob 26 Dec 2015, 05:31

Kar se nimf tiče lahkov takšni voljeri brez problema prebiva več parov nimf.Jaz sem v podobnih merah imel 4 pare brez najmanjših problemov.Res da sov času parjenja malce bolj zaščitniški do svojih gnezd.pa še to samo v začetku ko parček sedi na jajcih.V poznejšem času ko pa so mladiči pa sem v mojem primeru imel celo tako prijateljske nimfe da so ostale nimfe celo hodile hranit mladiče.
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

parjenje papig v skupni preletalnici Empty Re: parjenje papig v skupni preletalnici

Objavlja  inka Ned 27 Dec 2015, 03:57

Hvala za odgovor Nimfa
avatar
inka
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 06/12/2015
Starost : 73

Nazaj na vrh Go down

parjenje papig v skupni preletalnici Empty Re: parjenje papig v skupni preletalnici

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu