PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potovanje z kanarčkom

2 posters

Go down

Potovanje z kanarčkom  Empty Potovanje z kanarčkom

Objavlja  mojakiki Tor 13 Jun 2017, 08:54

Pozdravljeni,
sem nova na forumu in želim vas najprej pohvaliti,
ker sem tukaj izvedela veliko uporabnega in
zanimivega o naših pernatih ljubljenčkih.
Zanima pa me sledeče: Ker se bliža čas dopustov
in gredo vsi, ki bi lahko pazili na našo kanarčico,ob istem
času na oddih kot mi,ostanemo brez varstva zanjo.
Zato bi jo radi vzeli s seboj. Bojim se kako bi prenesla
vožnjo,nočemo ji škodovati in jo ispostavljati stresu.Jo obožujemo in bi jo tudi zelo pogrešali. V naši družini je šele od januarja in je že zelo domača,nam pusti blizu,se na hitro pobožati in veselo leta po stanovanju nasmeh . Kako bi jo najbolj udobno namestili v avtu in če je najbolje,da je v svoji kletki al pa jo namestimo v manjšo(transportno)? Pred kratkim sem spoznala gospo,slučajno pri frizerju,ki pravi da že nekaj let potuje z svojim kanarčkom na morje in da nikoli nima nobenih problemov,da lepo prenaša pot.
Vem,da je potrebno paziti na prepih,na klimo,ker so zelo občutljivi,moram pa povedati,da imamo dovolj velik in prostoren avto,tudi zaščitili bi jo pred sončkom. Ponavadi pa potujemo zelo zgodaj zjutraj,da smo na cilju še pred deseto. Res bi želela vaše izkušnje,nasvete in mnenja.
Hvala zavijanje z očmi Kanarček
mojakiki
mojakiki
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 07/06/2017
Starost : 42

Nazaj na vrh Go down

Potovanje z kanarčkom  Empty Re: Potovanje z kanarčkom

Objavlja  Alojzij Sre 14 Jun 2017, 09:05

Kanarcka je najbolje namestiti v transportno kletko
Tu ima najvarnejse mesto in je zavarovan pred zunanjimi vplivi med samim transportom.
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Potovanje z kanarčkom  Empty Re: Potovanje z kanarčkom

Objavlja  mojakiki Čet 15 Jun 2017, 00:53

Najlepša hvala za informacijo. Bomo upoštevali vaš nasvet. Hvala in lep pozdrav.. nasmeh I love you
mojakiki
mojakiki
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 07/06/2017
Starost : 42

Nazaj na vrh Go down

Potovanje z kanarčkom  Empty Re: Potovanje z kanarčkom

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu