PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

+33
Joško
fonza2212
malialex
tin96
Jakob
Peter Geggie
monika.kanarcek
PilotGirl
Boba
ajdica1373
Poznavalec
Tim
kopi
kuglfish
fooxxiie
dires
dominik
prlekj
nika
mehanik
Aleksander85
niiity
Darko Kavaš
IgorR.
Pago
guest
koss
damjan
Gašper
matrica0001
pancho4
Matic
Maja
37 posters

Stran 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Čet 18 Nov 2010, 08:22

Vsako 3. soboto v mesecu je v Grosupljem, nasproti veterinarske ambulante BUBA, prodajna razstava ptic in ostalih malih živali. Že dobro leto spremljam in obiskujem ta sejem, oz.prodajno razstavo, kot se uradno
imenuje. Iz prve roke lahko povem, da je iz meseca v mesec boljši obisk in izbera ponujenih živali.
Organizator je ljubiteljem in rastavjalcem dal brezplačen prostor, kjer prodajajo in izmenjujejo svoje živalce. zelo vesel
V istem prostoru (pokriti šotor) je tudi prodaja hrane in opreme za hišne ljubljence.
Torej tudi člani foruma vsaj tisti, ki živite v osrednji Sloveniji, vabljeni v soboto, 20.novembra v Grosuplje,
Dogajanje je najbolj intenzivno zgodaj dopoldne in se ob 11, uri zaključi !!! klicaj


Nazadnje urejal/a Alojzij Ned 08 Apr 2012, 07:18; skupaj popravljeno 1 krat
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Maja Čet 18 Nov 2010, 08:29

Hvala za obvestilo! mižikanje O tej prodajni razstavi je bilo že kar nekaj govora pred časom, potem se je pa situacija umirila. Sama sem bila 2x, na čisto prvi je bilo super, ko sem bila pa 2., pa nisem bila preveč zadovoljna glede ponudbe živali. Lepo je slišati, da se je situacija poboljšala. nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Čet 18 Nov 2010, 09:01

Maja je napisal/a:Hvala za obvestilo! mižikanje O tej prodajni razstavi je bilo že kar nekaj govora pred časom, potem se je pa situacija umirila. Sama sem bila 2x, na čisto prvi je bilo super, ko sem bila pa 2., pa nisem bila preveč zadovoljna glede ponudbe živali. Lepo je slišati, da se je situacija poboljšala. nasmeh


Organizator in lastnik prireditvenega prostora je poskrbel za bogato izbero različnih semenskih mešanic in
ostalih pripomočkov za ptice. Mi ljubitelji pa si bomo morali organizirati,da bo na razpolago dovolj bogata izbera
različnih ptic in drugih malih živali.Tako prireditev smo si želeli, nikjer do sedaj pa ni prav zaživela.
Ta lokacija je sedaj odlična,saj je lahko dostopna in blizu avtoceste. klicaj
Pomemben podatek je tudi to,da je skoraj redno prisoten strokovnjak za male živali Marjan Kastelic dr.med.vet.
On je zelo prijazen in prijeten sogovornik,tako,da kar mimogrede dobimo še strokovni veterinarski nasvet,
če imamo kakšne zdravstvene težave s pticami. presenečen
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Maja Čet 18 Nov 2010, 09:10

Ja, za hrano in opremo vem, da je zelo ugodna. Ko sem bila prvič, je oče kar veliko stvari kupil za golobe... mižikanje Dr. Kastelica pa zelo dobro poznam, ker sem bila kar nekaj let njegova "stranka". nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Matic Pet 14 Jan 2011, 04:39

Ali to soboto oziroma 15.1.2011 bo sejem v Grosupljah vprašaj
Matic
Matic
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 04/01/2011
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Pet 14 Jan 2011, 05:39

matic je napisal/a:Ali to soboto oziroma 15.1.2011 bo sejem v Grosupljah vprašaj

Seveda je jutri sejem v Grosupljem, saj je tretja sobota v mesecu.
Šteti je potrebno tudi soboto prvi januar, ko je bil praznik.
Meni se je že zgodilo, da sem šel na sejem teden prepozno! klicaj nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Wells

Objavlja  pancho4 Sob 29 Jan 2011, 05:24

To soboto sejem malih živali v Wellsu(A)5.1.2011 SE VIDIMO GOR LP.ROK
pancho4
pancho4
Član
Član

Število prispevkov : 117
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Sejmi!

Objavlja  matrica0001 Ned 13 Feb 2011, 09:21

06.03.2011 je sejem ptic v Straubing-u v Nemčiji. Če je kdo mogoče zainteresiran za odhod, naj prosim javi, pa se bomo dogovorili.
Zanima pa me kje in kdaj bo 1. sejem letos na Madžarskem? ( naj bi bil spomladi)

tel: 041 626 123

lp
matrica0001
matrica0001
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 01/10/2010
Starost : 51

http://program-maloprodaja.com/program-maloprodaja.html

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Gašper Ned 13 Feb 2011, 18:31

Mislim da je sejem na Madžarskem okol 18.3 nisem pa siguren ..več ti bo lahko povedal v čet. ko imamo sestanek in bodo zberal prijave če bo mogoče kdo šel.

LP.
Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  matrica0001 Pon 14 Feb 2011, 02:04

Pol pa prosim!
matrica0001
matrica0001
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 01/10/2010
Starost : 51

http://program-maloprodaja.com/program-maloprodaja.html

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Čet 17 Feb 2011, 08:26

V soboto, 19. februarja je spet redni mesečni sejem malih živali v Grosupljem. To je edini tovrstni redni
sejem malih živali pri nas. Zato je še toliko bolj pomembno, da ga s svojo prisotnostjo podpremo tudi
člani našega foruma.
Tu je enkratno mesto za spoznavanje različnih vrst ptic, njihovih značilnosti in navad.
Na prizorišču se lahko z rejci posameznih živali pogovorite in izmenjate izkušnje.
Na razpolago je tudi veliko različnih pripomočkov, opreme in semenskih mešanic, različnih blagovnih znamk!!! klicaj

Vabljeni!!!

http://www.pernati-prijatelji.com/gallery/Razstave/Prodajna-razstava-malih-zivali-Grosuplje-20112010/Prodajna-razstava-malih-zivali-Grosuplje-20112010-cat_c45.htm
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Gašper Čet 17 Feb 2011, 08:40

matrica0001 je napisal/a:Pol pa prosim!

Evo sem poizvedel o datumu glede Madžarkse in seveda odvija se 11-13.3.2011!

LP.
Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  matrica0001 Čet 17 Feb 2011, 09:02

A maš mogoče točen naslov?
matrica0001
matrica0001
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 01/10/2010
Starost : 51

http://program-maloprodaja.com/program-maloprodaja.html

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Gašper Čet 17 Feb 2011, 17:47

matrica0001 je napisal/a:A maš mogoče točen naslov?
Žau nimam nevtralen
Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  damjan Sob 19 Feb 2011, 09:06

pozdravljeni vsi forumisti
jaz sem se danes udelezil sejma u grosupljem in sem se odločil da napišem nekaj besed.
mislim da bi bil ta kraj in sejem zelo primiren tudi za člane tega foruma da bi se spoznali tudi u živo.
sam sem danes spoznal kar nekaj članov tega foruna najbol pa sem bi presenečen nad tem da sem si segel z roko u roko z enim članom ki mislim da ima zelo veliko izkusenj in tudi najvec prispevkov(alojzi)
usi kar nas je bilo tam pa smo v skupnem imenu pogrešali administratorja tega foruma(majo)
sejem je zalo primiren za druženje in izmenjavo izkušenj no nekaj malega pa se tudi proda in kupi.
lep pozdrav
damjan
damjan
Član
Član

Število prispevkov : 84
Datum registracije : 02/11/2010
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  koss Sob 19 Feb 2011, 09:42

Tudi meni se je zgodila ista dogodivščina opam da se spoznamo tudi ostali
koss
koss
Član
Član

Število prispevkov : 132
Datum registracije : 09/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Ned 20 Feb 2011, 06:23

Kot sta že predhodnika zapisala, smo se na včerajšnem sejmu v Grosupljem srečali številni
člani našega foruma. Že prej smo se srečevali, samo prepoznali se nismo kot "pernati prijatelji".
Tudi jaz se strinjam, da je ta lokacija odlična za osebno spoznavanje članov, samo interes mora biti.

Ponosen sem bil sam nase, ko sem dobil občutek, da predvsem mlajši člani z veseljem spremljajo
moje članke na forumu in da sem jim neke vrste mentor na daljavo. zelo vesel
Posebej moram pohvaliti našega"SNIČANA", ki je legenda med tekmovalnimi ptičarji in me je osebno
spoznal z večjim delom prisotnih.

Prosim, če poiščete način, kako bi v prihodnje razširili naša druženja in spoznavanja, da
v bodoče ne bi hodili drug mimo drugega, ne da bi vedeli kdo smo!! klicaj
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Maja Ned 20 Feb 2011, 10:45

Ja, se strinjam, tale prodajna razstava je zelo primeren prostor in čas za skupno srečanje članov foruma, bomo enkrat v bližnji prihodnosti morali kaj takega organizirati. Jaz bi morda tudi večkrat šla na razstavo, vendar se za vikend vedno vračam domov in ne najdem časa, si ga pa bom definitivno vzela. mižikanje Drugače pa bi se lahko zmenili, da bi tisti člani, ki bi se srečanja udeležili imeli na sebi listek ali nekaj podobnega z napisom "Pernati prijatelji" ali pa preprosto s svojim uporabnškim imenom, ker se bomo člani tako ali tako prepoznali med seboj. Kaj pravite?
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  guest Ned 20 Feb 2011, 11:37

mogoče bi si omislili kakšen logotip foruma vprašaj za razpoznavnost na sejmu ali mogoče tudi za kje drugje :bball: :scratch:
avatar
guest
Član
Član

Število prispevkov : 83
Datum registracije : 25/04/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Pago Pon 21 Feb 2011, 01:11

Mogoče, da ne bi toliko komplicirali, bi se lahko pred sejmom na forumu dogovorili, kje v dvorani in ob kateri uri se dobimo, in bi vsi člani- obiskovalci prišli ob tisti uri na tisto mesto. Sam zaenkrat še nisem bil (ni bilo časa), se pa ga zagotovo mislim udeležiti naslednji mesec. lp Gal
Pago
Pago
Član
Član

Število prispevkov : 70
Datum registracije : 11/11/2010
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  damjan Pon 21 Feb 2011, 05:20

mislim da ni kaj komplicirati
zdraven šotora kje poteka sejem je mala brunarica kjer streže pijačo in tam se lahko dobimo samo postavimo uro in to je to brez listkov in napisov.
alojzija boste zlahka prepoznali. tako kod sem ga jaz.

l.p.damjan
damjan
damjan
Član
Član

Število prispevkov : 84
Datum registracije : 02/11/2010
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Sob 19 Mar 2011, 07:07

Danes je bil ponovno redni mesečni sejem v Grosupljem. Udeležba je bila, kot je že običajno, zelo dobra.
Obiskovalcev in raztavljalcev malih živali se je kar trlo. Lepo število živali je zamenjalo lastnika. Tudi pri prodajnem pultu za prodajo hrane in opreme za živali je bila ves čas vrsta.

Našlo se nas je kar nekaj članov našega foruma, ki smo ob kavici tudi poklepetali in izmenjali kontaktne številke.
Naš forum je tudi med prisotnimi na sejmu že dobro poznan in ustanoviteljica Maja dobiva čestitke in pohvale.
Sam direktor in lastnik BUBE, Marjan Kastelic dr. vet. med., mi je povedal, da redno spremlja naš forum in je o njem izrekel veliko pohvalnih besed.
Nad pobudo, da bi se v bodoče na tej lokaciji in ob tem času srečevali tudi člani foruma Pernati prijatelji, je bil
navdušen in nam izreka dobrodošlico. zelo vesel
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Maja Sob 19 Mar 2011, 08:35

Hvala Alojzij za tole poročanje o dogajanju na sejmu... Nisem vedela, da je naš forum že tako poznan, sem zelo vesela. nasmeh Sedaj pa res vidim, da si bom morala eno soboto rezervirati za obisk sejma. mižikanje
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  IgorR. Sob 19 Mar 2011, 08:43

torej, ce je bil sejem danes, bo ponovno 9. aprila?
na tega pa mislim da ziher grem!
danes neomogoceno ker sem sel iskat moj novi parcek ptoc (Steganopleura guttata)
hudicevo sta lepa cheers Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) 4722329056347813df8o
IgorR.
IgorR.
Član
Član

Število prispevkov : 55
Datum registracije : 30/12/2010
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Sob 19 Mar 2011, 09:10

Naslednji sejem V Grosupljem je sobota 16. aprila.
Računati moraš tretjo soboto, v vsakem mesecu posebej!!!!!! klicaj

Zdaj v soboto je menda sejem na Madžarskem, naj kdo kaj napiše, če bo šel.!
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu