PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Voljere in zunanje kletke

3 posters

Go down

Voljere in zunanje kletke Empty Voljere in zunanje kletke

Objavlja  finch Tor 05 Maj 2009, 08:51

oi. zanima me če ima kdo doma, ali pa da ima izkušnjo z postavitvijo zunanje voljere? zadnič sem bil pri nekem starejšem gospodu ki ima doma voljerco in v njej kanarčke. cel čas po njej živahno skačejo in res zgleda enkratno. najol pa sem bil presenečen ko je kar na enkrat v voljero posijalo sonce direktno na kanarčke. v tistem trenutku so vsi zapeli. res nekaj nepopisno lepega
finch
finch
Član
Član

Število prispevkov : 31
Datum registracije : 05/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Voljere in zunanje kletke Empty Re: Voljere in zunanje kletke

Objavlja  Maja Tor 05 Maj 2009, 08:59

Ja voljere so res zelo lepe in nadvse primerne za kanarčke, je pa treba biti zelo pazljiv pri gradnji, postavitvi in pa tudi pri kombiniranju ptic za v voljero, ker ne gredo vse lepo skupaj. S kanarčki naj bi šle skupaj samo isto velike ptice ali manjše. Vse ptice pa morajo biti seveda semenojede. Drugače sem napisala res lepe prispevke na starem forumu, pa sem jih žal zbrisala... jokanje Mislim, pa da ima kar nekaj članov svoje ptice v voljerah, tako, da upam, da ti bodo oni bolje svetovali. mižikanje


Lp,


Nazadnje urejal/a Maja Pet 03 Sep 2010, 06:55; skupaj popravljeno 1 krat
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Voljere in zunanje kletke Empty Re: Voljere in zunanje kletke

Objavlja  mburge1 Pon 11 Maj 2009, 06:59

Jaz imam zunaj narejeno voljero. Notri imam samo kanarčke. Letos sem jih dal ven konec aprila. Jeseni, ko bodo nočne temperature pod 7 stopinj, pa jih bom preselil notri. Spomladi in jeseni, ko so noči malo hladnejše med hrano dodam še malo konopljinega semena, pa tudi kakšno trdo kuhano jajce. Voljera je narejena tako, da jo je priblično 2/3 v senci in ob zunanji steni hiše. Kanarčke lahko sonce močno opeče, vendar če je en del voljere na soncu ni panike, saj se kanarčki sami umaknejo v senco.
mburge1
mburge1
Član
Član

Število prispevkov : 11
Datum registracije : 07/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Voljere in zunanje kletke Empty Re: Voljere in zunanje kletke

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu