PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrabčevke

Go down

Vrabčevke Empty Vrabčevke

Objavlja  ČENČA Pet 26 Dec 2014, 06:56

Šele danes sem si pravzaprav ogledala nekaj video posnetkov vrabčevk in ugotovila, da so precej zanimive ptice - male papige.

Zanima me, ali v Sloveniji obstaja gojitelj teh papig in ali je priporočljivo kupiti ročno hranjeno ptico te vrste?

Glede na to, da sem zasledila, da je lahko agresivna do drugih ptic, jo verjetno ni priporočljivo imeti skupaj s skobčevkami.

Ima kdo izkušnje z njimi?

https://www.youtube.com/watch?v=QQL6NO7buV4&list=PLWwbkKOPFHUP_OFk5jcyViDH84ld0AfAA

Skobčevka 3 Skobčevka 3 Skobčevka 3
ČENČA
ČENČA
Član
Član

Število prispevkov : 35
Datum registracije : 09/09/2014
Starost : 73

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu