PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lep pozdrav!

3 posters

Go down

Lep pozdrav! Empty Lep pozdrav!

Objavlja  helly Pon 21 Nov 2011, 00:38

Najprej vsem en lep pozdrav!
Najprej bi izrazila navdušenje nad forumom, ker do sedaj sploh nisem vedela da obstaja, no sedaj sem vas pa našla =)

No in sedaj še nekaj besed o meni:
Sem 23 letna izredna študentka, ki se je po 13letih iz mesta vrnila na "kmete", kjer sem preživela tudi otroštvo in vzljubila živali, za kar gre zasluga predvsem mojemu Atu.

Doma imam kar nekaj živali in sicer
-2 psa (psički-mešanko in nemško prepeličarko)
-3 mačke
-2 morska prašička
-zajce pasme Nemški lisec in poskusno še Ovnače
-3 mini Afriške koze
-1 Vietnamsko pujsiko
----in kar nekaj preutnine:
-2 pegatki
-10 svilenk
-4 kajuga race
-2 pekinški raci
-10 indijskih tekačic

zanje skrbiva skupaj s partnerjem, ne zanima me vzreja teh živali za razstave ali kaj podobnega, ampak jih imam predvsem zaradi veselaj in občudovanja. Poizkušam jim zagotavljati tudi čimboljše življenske pogoje in ustrezno oskrbo, moram pa priznati da še vedno naletim na situacije, ko nevem kaj je narobe oziroma kako se kakšne stvari lotiti in tudi ne vem na koga se obniti, saj v Sloveniji vsaj kar sem imela sama izkušenj, obstaja bolj malo literature na temo perutnine, knjige iz tujine pa so težje dostopne. Prav tako zaenkrat pri veterinarjih nisem našla kakšnih koristnih informacij in upam da se bo na tem forumu v primeru težav našel kdo, ki mi bo znal svetovati. Sicer pa vaja dela mojstra in iz napak se učimo....

Lp Helena
helly
helly
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 20/11/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav! Empty Re: Lep pozdrav!

Objavlja  Alojzij Pon 21 Nov 2011, 06:25

Veseli me, da si nas našla in si navdušena nad nami. Prav gotovo ti bomo vsaj glede pernatih živali lahko v veliko
pomoč, če boš le postavila vprašanje.
Morda ti bo tudi o ostalih živalih lahko kdo pomagal, saj so med našimi številnimi člani tudi poznavalci in lastniki
ostalih živali.
Sistematično preglej dosedanje prispevke po posameznih temah ter postavljaj vprašanja.

Že sedaj te spomnim na redni mesečni sejem v Grosupljem, kjer ti bo obisk le tega pravi balzam za dušo.
Na njem velikokrat vidim vašega "vremenarja" Dušana, iz sosednjega Babnega Polja. nasmeh nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav! Empty Re: Lep pozdrav!

Objavlja  Simonas Pet 19 Apr 2013, 19:50

helly je napisal/a:Najprej vsem en lep pozdrav!
Najprej bi izrazila navdušenje nad forumom, ker do sedaj sploh nisem vedela da obstaja, no sedaj sem vas pa našla =)

No in sedaj še nekaj besed o meni:
Sem 23 letna izredna študentka, ki se je po 13letih iz mesta vrnila na "kmete", kjer sem preživela tudi otroštvo in vzljubila živali, za kar gre zasluga predvsem mojemu Atu.

Doma imam kar nekaj živali in sicer
-2 psa (psički-mešanko in nemško prepeličarko)
-3 mačke
-2 morska prašička
-zajce pasme Nemški lisec in poskusno še Ovnače
-3 mini Afriške koze
-1 Vietnamsko pujsiko
----in kar nekaj preutnine:
-2 pegatki
-10 svilenk
-4 kajuga race
-2 pekinški raci
-10 indijskih tekačic

zanje skrbiva skupaj s partnerjem, ne zanima me vzreja teh živali za razstave ali kaj podobnega, ampak jih imam predvsem zaradi veselaj in občudovanja. Poizkušam jim zagotavljati tudi čimboljše življenske pogoje in ustrezno oskrbo, moram pa priznati da še vedno naletim na situacije, ko nevem kaj je narobe oziroma kako se kakšne stvari lotiti in tudi ne vem na koga se obniti, saj v Sloveniji vsaj kar sem imela sama izkušenj, obstaja bolj malo literature na temo perutnine, knjige iz tujine pa so težje dostopne. Prav tako zaenkrat pri veterinarjih nisem našla kakšnih koristnih informacij in upam da se bo na tem forumu v primeru težav našel kdo, ki mi bo znal svetovati. Sicer pa vaja dela mojstra in iz napak se učimo....

Lp Helena

Helena imaš mogoče kaj kajuga rac za prodajo?Ali poznaš kakšnega rejca le teh čudovitih račk?
Lp Simona
Simonas
Simonas
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 30/03/2013
Starost : 53

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav! Empty Re: Lep pozdrav!

Objavlja  helly Sob 20 Apr 2013, 07:08

Pozdravljena Simona!
Lahko bi ti jih izvalila, če jih rabiš....trenutno imam samo delujoč par.
Kar se pa rejcev tiče pa res nebi vedla, mislim da jih je pri nas kar težko dobit...vsaj pri meni je dolgo trajalo mižikanje
helly
helly
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 20/11/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav! Empty Re: Lep pozdrav!

Objavlja  Simonas Sob 20 Apr 2013, 19:09

Pišem na ZS mižikanje
Simonas
Simonas
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 30/03/2013
Starost : 53

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav! Empty Re: Lep pozdrav!

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu