PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mladički senegalskih papig

2 posters

Go down

mladički senegalskih papig Empty mladički senegalskih papig

Objavlja  nigrigenis Sre 07 Dec 2011, 07:16

Izvalili so se mladički senegalskih papig sedaj sta dva pričakuje pa se še tretji danes ali jutri bi naj bil izvaljen.
Šli pa bodo na ročno hranjenje tako, da če koga zanima mi naj piše na zasebno.
Odločil sem se, da bom probal lastnike oz. oni mene poiskati preden, ko bodo ptički samostojni. Po mojih mišljenjeh najbolj pametna odločitev, da se lastniki, ki so res zainteresirani za njih, da se prej najdejo.
nigrigenis
nigrigenis
Član
Član

Število prispevkov : 239
Datum registracije : 30/11/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

mladički senegalskih papig Empty Re: mladički senegalskih papig

Objavlja  mitja župančič Sre 07 Dec 2011, 07:53

Čestitke. zelo vesel
mitja župančič
mitja župančič
Član
Član

Število prispevkov : 73
Datum registracije : 04/12/2011
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu