PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gloster

2 posters

Go down

gloster Empty gloster

Objavlja  punky Tor 10 Jan 2012, 00:23

jaz imam sedaj samca glostra in zanima me če kdo pozna kakšnega rejca na gornjskem koncu ali če ima kdo samico glostra s čopo.Kakšno je kaj njihovo vedenje,ker je moj nekoliko plašen,ko stopiš blizu kletke.
punky
punky
Član
Član

Število prispevkov : 36
Datum registracije : 03/03/2011
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

gloster Empty Gloster

Objavlja  Joško Sre 11 Jan 2012, 00:46

Predvidevam, da imaš samčka consort (gloster brez čope). V tem primeru je dejansko priporočljivo, da nabaviš samičko s čopo (gloster corona). Te ptice so sicer zelo mirne in z njimi ni težav pri navajanju na okolje in ljudi. Če boš kletko namestila v višini oči odraslega človeka, bo tudi tvoj ptiček manj plašen, ko se mu boš hitro in iznenada približala. Zlato pravilo je, da nabavimo mlado ptico, ki se hitreje privadi na novo okolje in na človeka.

V Radovljici je znan gojitelj glostrov. V tem času bo imel zate zagotovo še kakšno samičko. Pokliči ga na št. 041 822-597 (Edo)





Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu