PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sejem malih živali madžarska 11. marec

+2
koss
rok 14
6 posters

Go down

sejem malih živali madžarska 11. marec  Empty sejem malih živali madžarska 11. marec

Objavlja  rok 14 Tor 24 Jan 2012, 05:09

ali je že kdo bil na tem sejmu ? zanima me ali prodajajo tudi krmila,hrano za golobe in vitamine. ali je vredno ogleda, saj jaz grem z društvom prosim za nasvete da se bom pravilno odločil ali bom šel ali ne.
rok 14
rok 14
Član
Član

Število prispevkov : 77
Datum registracije : 26/08/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

sejem malih živali madžarska 11. marec  Empty Re: sejem malih živali madžarska 11. marec

Objavlja  koss Sre 25 Jan 2012, 06:17

misliš sejem ki je v kraju Monor,tam imajo vse kar potrebuješ,prava paša za oči in dušo dvakat letno grem tja tudi jaz.Dobro je da s sabo vzameš tudi nekaj mađ. furintov,ker nekateri prodajalci ne sprejemajo eu.
koss
koss
Član
Član

Število prispevkov : 132
Datum registracije : 09/05/2010

Nazaj na vrh Go down

sejem malih živali madžarska 11. marec  Empty Re: sejem malih živali madžarska 11. marec

Objavlja  janez.hans Tor 21 Feb 2012, 22:57

prezgodaj ni za hodit, ker prodajao lanske živali,
pa mraz je, tako, da se toplo obleči,
rugače pa maš sve i svašta,
še trabanta si lahko domol pripelješ,
sam hodim že ene pet let,
po petkat v letu,
se splača,
vsaj enkrat spomladi in potem v jeseni
lp, janez
janez.hans
janez.hans
Član
Član

Število prispevkov : 130
Datum registracije : 08/02/2012
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

sejem malih živali madžarska 11. marec  Empty Re: sejem malih živali madžarska 11. marec

Objavlja  damjan Tor 20 Mar 2012, 08:53

pozdrav

mogoče kdo ve kdaj bo v aprilu sejem v monorju.
hvala za odgovor

l.p.
damjan
damjan
Član
Član

Število prispevkov : 84
Datum registracije : 02/11/2010
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

sejem malih živali madžarska 11. marec  Empty Re: sejem malih živali madžarska 11. marec

Objavlja  Darko Kavaš Sre 21 Mar 2012, 08:09

Na spletni strani Društva Slavček Beltinci, so zbrani v koledarju dogodkov sejmi, razstave in ostale aktivnosti povezane z ptičjerejo

Društvo Slavček Beltinci


če ve kdo za kak dogodek kdaj se bo odvijal javite na e-mail papige.kanarcki@gmail.com da ga uvrstimo v koledar dogodkov

Darko Kavaš
Darko Kavaš
Član
Član

Število prispevkov : 163
Datum registracije : 20/08/2010
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

sejem malih živali madžarska 11. marec  Empty Re: sejem malih živali madžarska 11. marec

Objavlja  Simonn Čet 22 Mar 2012, 10:19

Sejem na Madžarskem je 15 aprila v nedeljo.
Simonn
Simonn
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 19/03/2011
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

sejem malih živali madžarska 11. marec  Empty Re: sejem malih živali madžarska 11. marec

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu