PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlogi za izboljšanje foruma

+6
kokoš
koss
Miki-Kodeljevo
Teya
Medo_
Maja
10 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Predlogi za izboljšanje foruma - Page 2 Empty Re: Predlogi za izboljšanje foruma

Objavlja  Alojzij Pet 10 Dec 2010, 10:29

Maja je napisal/a:Poslala sem veliko mailov članom društev po Sloveniji, odzvala pa sta se mogoče 2, pa še to samo preko maila, na forumu jih ni. Ne vem, ali je toliko nezanimanja ali pa se starejši ljudje "bojijo" računalnikov...

Kmalu bo minilo dva meseca, odkar sem se pridružil forumu. Vabila nisem prejel niti nisem seznanjen,da bi ga dobil kdo
iz društva za varstvo in vzgojo ptic Ljubljana,ali kluba rejcev golobov pismonoš "SEL" Ljubljana, katerih član sem že vrsto let.

Člani v društvih smo v glavnem stari 50+ in računalniška pisnost in zanimanje za ta medij, ni ravno naša vrlina.
Tudi sam se mnogo lažje izražam verbalno. Kljub temu poskušam velikokrat odgovoriti na vprašanja članov foruma.
V naših društvih strokovnjakov ni, smo samo poznavalci,ki smo si z leti nabrali znanje in izkušnje. zelo vesel

Opazil sem, da je velika razlika v pogledih na ptice pri ljubiteljih in rejcih. Tisti, ki imajo samo eno ptico ali dve, vse preveč denarja zmečejo za nekatere prehrambene dodatke,ki pticam niso naravna hrana.
Sem zagovornik naravne semenske hrane in ne raznih "kvazi" super briketov,z eksotičnim
suhim sadjem. ideja
Moj sivi jako je pri nas že 27 let. S tem ,da sem ga dobil že odraslega. Poleg semenske mešanice dobi
ves ta čas samo tisti sezonsko sadje, ki je takrat na razpolago za celo družino. Oreh, arašid in celo
kost pečenega piščanca, dobiva čisto po občutku.







Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Predlogi za izboljšanje foruma - Page 2 Empty Re: Predlogi za izboljšanje foruma

Objavlja  Maja Pet 10 Dec 2010, 10:59

Maile se pošiljala naknadno, ko ste vi že bili član, nisem pa pošiljala v klube gojiteljev golobov pismonoš, ker imam strokovnjaka za pismonoše že doma. mižikanje Tudi moj oče je bil kluba SEL Ljubljana. Želela bi več strokovnjakov glede papig in eksot, ker so to moja "šibka" področja. Zavedam se, da starejši ljudje niso tako vešči z računalniki, ampak če si uspejo narediti elektronski račun (se pravi e-mail), potem sklepam, da imajo računalnik in so na njem dostopni. Velika večina elektronskih naslovov, ki sem jih pridobila iz spletnih strani društev, sploh ni bila prava oz. ni več veljavna. Vseeno upam, da nas bodo kmalu "odkrili" in se pridružili. nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Predlogi za izboljšanje foruma - Page 2 Empty Re: Predlogi za izboljšanje foruma

Objavlja  kokoš Sob 11 Dec 2010, 00:22

Alojzij je napisal/a:Sem zagovornik naravne semenske hrane in ne raznih "kvazi" super briketov,z eksotičnim
suhim sadjem. ideja
Ja saj prisilit se jih itak ne da. Še otroke je težko prepričat, naj poskusijo še kaj drugega ha ha. Sicer pa živali najbrž same najbolje vedo, kaj je dobro zanje. Tisti briketi, ki jih imam, pa delujejo zelo umetno, zato sploh ni čudno, da jih ne mara.
kokoš
kokoš
Član
Član

Število prispevkov : 47
Datum registracije : 29/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Predlogi za izboljšanje foruma - Page 2 Empty Re: Predlogi za izboljšanje foruma

Objavlja  jupiter2 Pet 04 Mar 2011, 20:02

Da ne bom odpiral nove teme, bom pisal kar tule. Danes sem dobil sporočilo, da spremljam temo Dve skobčevki. Ker sem šel pogledat, kaj sem zapisal (čudno se mi je zdelo, kaj sem na to temo komentiral) in opazil, da se moj komentar nanaša na kanarčka in cebrico, in ne na dve skobčevki. Zdaj ne vem, ali sem napako naredil jaz, da sem odgovoril na to temo ali pa se je administrator foruma zmotil in premaknil moj komentar iz druge tema na temo Dve skobčevki. Ne izključujem moje napake, ne pa tudi administratorjeve.

Moj namen pisanja je tudi ta, da podam predlog, da bi se zgoraj v predelku (zdraven ali vmes) kazala, koledarja, galerije,... naredil tudi razdelek Piši administratorju. Po mojem mišljenju bi tako pogovor z administratorjem foruma potekal lažje in hitreje za podobne zadeve, kot je moja.

UPDATE: Šel pogledati in zagotovo sem odgovoril na to temo: http://www.pernati-prijatelji.com/t345-zebrica-in-kanarek.
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Predlogi za izboljšanje foruma - Page 2 Empty Re: Predlogi za izboljšanje foruma

Objavlja  Matic Pet 04 Mar 2011, 21:58

Lahko bi na forumu neredili temo z naslovom ročno hranjenje ptic.
Sam o tem nimam izkušenj, me pa zanima kako to poteka, na koliko časa poteka hranjenje, kakšno hrano se uporablja,...

Mislim da bi to zanimalo tudi druge ljubitelje ptic, ki teh izkušenj nimajo. ideja nasmeh
Matic
Matic
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 04/01/2011
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Predlogi za izboljšanje foruma - Page 2 Empty Re: Predlogi za izboljšanje foruma

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu