PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spletne strani društva Slavček Beltinci

3 posters

Go down

Spletne strani društva Slavček Beltinci Empty Spletne strani društva Slavček Beltinci

Objavlja  Joško Tor 15 Maj 2012, 06:18

Kot član foruma bi rad javno pohvalil Društvo za varstvo in vzgojo ptic Slavček Beltinci za izredno bogato oblikovanje in ažurnost podatkov, objavljenih na njihovih spletnih straneh. Kogar koli zanima delo slovenskih društev, njihove in tujih zvez, COM-a, OMJ-ija in drugih asociacij s področja ornitologije, lahko to najprej in najlažje zve preko njih. Vem, da za tako uspešnim projektom stojijo ljudje s konkretnim imenom, ker pa ne bi rad ugibal, kdo so, prosim g. Kavaša, da nam jih predstavi (če si akterji seveda to želijo). Še enkrat moje iskrene čestitke.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Spletne strani društva Slavček Beltinci Empty Re: Spletne strani društva Slavček Beltinci

Objavlja  Alojzij Tor 15 Maj 2012, 06:59

Tudi jaz se pridružujem pohvalam ter ažurnosti spletne strani DVVP Beltinci. Tudi aktualni podatki pomembni za sobotno skupščino so bili na njihovi strani objavljeni prvi. nasmeh
Na spletni strani Slovenske zveze gojiteljev ptic, teh podatkov vezanih za volitve do 15. maja, do 20 ure še ni. šokiran
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Spletne strani društva Slavček Beltinci Empty Re: Spletne strani društva Slavček Beltinci

Objavlja  Darko Kavaš Pet 18 Maj 2012, 07:26

Spletno stran urejava jaz in g. predsednik društva Slavček. Za ažurnost spletne strani skrbim jaz, ostale dogodke ki so povezani z društvom pa dodaja predsednik.
Upam da se bo z novim vodstvom zveze, izboljšala tudi spletna stran, saj kot je videti na spletni strani zveze ni nobene ažurnosti. Poleg tega se na zvezo dobi dosti informacij, katere so pomembne za člane, vendar se nikjer ne objavijo(razna vabila za člane na mednarodne razstave-vabila se založijo po predalih,....).

Upam da bo novi predsednik imel tudi, ker živimo v dobi računalništva, vsaj enkrat mesečno odprto linijo za člane zveze, ali obiskal različna društva, in poslušal probleme ki jih imamo, kateri bodo lahko postavljali različne predloge in vprašanja, saj menim da je konskruktivna debata najboljša, ne pa da vemo vsi dosti povedat o vsem, ko pa je to potrebno storiti nas pa ni nikjer....

Glede ostalih dogodkov povezanih z dogodki v tujini ali kje drugje, pa sodelujem na različnih tujih forumih kjer pridobivam informacije iz prve roke od nekaterih članov tujih društev.

Če ima kdo kak predlog kaj še dodati na spletno stran, kar z besedo na dan. Predvsem želim dodati na spletno stran strokovne članke, obiske pri gojiteljih, nasvete članov, veterinarske nasvete, imam že kar nekaj materiala o teh temah, vendar jih moram spraviti v elektronsko obliko, saj so različni članki iz različnih revij, knjig, manjka mi še tudi nekaj prevodov, katere še moram narediti, če ima kdo kak članek, ali kakršno koli stvar ki bi jo želel pokazati ali kak nasvet glede izdelave kletk, kako hrano uporablja.

Vprašanje za starejše člane ali ima kdo kake starejše revije o papigah (Batuda, ....) ali mogoče je naročen na Batud-o ali mi lahko mali odstopi revije, da jih poskeniram in objavim prispevke ali članke na spletni strani.

Poleg društvene strani, želim narediti spletno stran o papigah , na Facebook-u že imam Skupino PAPIGE SLOVENIJE, ki pa že ni zaživela kot bi morala, mogoče je kdo pripravljen biti tudi administrator,...



Dobro bi pa bilo, da bi se v sklopu razstav, kot bo letos premierno v Šenčurju - Odprto prvenstvo standard papig, pripravile kaka predavanja na temo priprave papig na razstavo, prehrana papig,...., ker mogoče mi mladi člani v teh primerih imamo premalo izkušenj in jih dosti zaradi te nevednosti, zelo hitro opusti rejo, saj tudi jaz če me bi imel tako velike podpore članov v društvo na začetku, mogoče ne bi še danes vztrajal v tem hobbiju...
Darko Kavaš
Darko Kavaš
Član
Član

Število prispevkov : 163
Datum registracije : 20/08/2010
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Spletne strani društva Slavček Beltinci Empty Re: Spletne strani društva Slavček Beltinci

Objavlja  Darko Kavaš Sre 23 Maj 2012, 09:24

Darko Kavaš
Darko Kavaš
Član
Član

Število prispevkov : 163
Datum registracije : 20/08/2010
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Spletne strani društva Slavček Beltinci Empty Re: Spletne strani društva Slavček Beltinci

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu