PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kupim skobčevko

2 posters

Go down

kupim skobčevko Empty kupim skobčevko

Objavlja  Branko Tor 05 Jun 2012, 08:52

Rad bi kupil mlado skobčevko samčka, ki je primeren za učenje. To bo moj prvi pernati prijatelj. Sem vneti akvarist in sem si vedno želel še nekoga, ki bi mi delal družbo med urejanjem akvarijev (mojo drago to ne zanima nasmeh). Sem iz Ljubljane tako, da če je možno kakšnega zaupanja vrednega rejca v blizini dobit ni pa nujno se lahko tudi zapeljem kam dalj samo, da bo ptiček zdrav in ješč. Sem pa odprt tudi za kakoršne koli nasvete ali namige saj sem čisti novinec.


Nazadnje urejal/a Branko Sre 06 Jun 2012, 05:31; skupaj popravljeno 2 krat
Branko
Branko
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 05/06/2012
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

kupim skobčevko Empty Re: kupim skobčevko

Objavlja  Boba Tor 05 Jun 2012, 08:59

Živijo!

En predlog: http://www.pernati-prijatelji.com/t1276-posvojitev-skobcevke-iz-zavetisca

Ptiček je carski, obvlada že kar nekaj "ukazov", tudi sproščen je vedno bolj. Bo pa zelo vesel sovrstnice oz. sovrstnika (kot vsaka skobčevka).

Boba
Boba
Član
Član

Število prispevkov : 158
Datum registracije : 15/01/2012
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

kupim skobčevko Empty Re: kupim skobčevko

Objavlja  Branko Tor 05 Jun 2012, 09:31

Zdi se mi kar lepa ideja posvojiti živalco v stiski, samo se bojim kako bi se revež navadil name in novo okolje saj je verjetno prestal že kar veliko .... Bi pa tudi vprašal za še kakšno dodatno informacijo o njem naprimer ali je obročkan približna starost mogoče še kakšen detajl, ki bi bil pomemben pred posvojitvijo.


Nazadnje urejal/a Branko Sre 06 Jun 2012, 05:32; skupaj popravljeno 1 krat
Branko
Branko
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 05/06/2012
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

kupim skobčevko Empty Re: kupim skobčevko

Objavlja  Boba Tor 05 Jun 2012, 10:22

Se bo že navadil, brez skrbi. Ravno zato, ker je že nekaj prestal, potrebuje in si zasluži veliko ljubezni, stabilnost, pozornost. V zavetišču je vse to omejeno...

Je obročkan z modrim obročkom, letnica 2011, iz Češke, torej je bil kupljen v trgovini. Po videzu in kakcih sodeč je zdrav. Je zelo živahen, le izpusta se še boji, čeprav je danes že obsedel na prstu in ni silil nazaj v kletko. Poskusi vse, kar mu ponudim. Malo je teritorialen, ampak to se da popraviti, sploh zato, ker bo ob odhodu iz zavetišča zamenjal kletko (za vsak slučaj pa bi mu bilo dobro hkrati priskrbeti tudi družbo, torej še preden si "prilasti" novo kletko). Zelo rad se igra z žogico, ki jo ima v kletki.

Če je še kakšno vprašanje, kar na plan z njim!

Boba
Boba
Član
Član

Število prispevkov : 158
Datum registracije : 15/01/2012
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

kupim skobčevko Empty Re: kupim skobčevko

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu