PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ptice

3 posters

Go down

ptice Empty ptice

Objavlja  Franc Brumen Čet 19 Jul 2012, 10:37

iščem prijazenga človeka ki bi mi podaril aro
Franc Brumen
Franc Brumen
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 13/07/2012
Starost : 57

Nazaj na vrh Go down

ptice Empty Re: ptice

Objavlja  lekovec Čet 19 Jul 2012, 20:24

z vsem dolžnim spoštovanjem,mislim da tako prijaznega človeka NI.Imam pa občutek,da gre pri tej zadevi za hec. smejanje
lekovec
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

ptice Empty Re: ptice

Objavlja  Happybirds Pet 20 Jul 2012, 00:28

Lekovec, pogled na znano spletno stran, preko katere ljudje podarjajo stvari in živali, kaže, da so take prošnje kar pogoste, v smislu, da si iskalec ne more privoščiti nakupa take papige, a obljublja dobro skrb, kar je protislovno, saj se s samim nakupom velike papige dokaj visoki stroški ne končajo. Žal se iskalci tudi ne zavedajo, koliko pozornosti potrebuje velika papiga, kot je ara, ki nikakor nima istega psihološkega ustroja kot npr. skobčevka, zato je prav, da ostaja cena tako visoka.
Happybirds
Happybirds
Član
Član

Število prispevkov : 29
Datum registracije : 31/05/2010

Nazaj na vrh Go down

ptice Empty Re: ptice

Objavlja  lekovec Pet 20 Jul 2012, 09:52

se popolnoma strinjam.samo ni mi jasno,kako ima lahko nekdo tako nerealno željo.če je popolni začetnik o.k,če pa že ima kaj kilometrine bi pa lako ocenil realnost želje.zato sem mislu,da se mal heca.
lekovec
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

ptice Empty Re: ptice

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu