PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

2 posters

Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  tashy0802 Tor 31 Jul 2012, 23:09

29.7.2012 je iz bloka na ulici bratov Babnik 12 v Dravljah v Ljubljani usla papiga nimfa, ki slisi na ime Piki.
Njegovo telo je sive barve, ima rumenkasto glavico in oranzna licka. Na desni nogici ima obrocek.
Prosim vse, ki bi imeli kakrsnekoli informacije, da poklicete na telefonsko stevilko 040860241 ali 040597860.
Najditelja caka nagrada. Najlepsa hvala za pomoc!
tashy0802
tashy0802
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 31/07/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  Ronja Tor 31 Jul 2012, 23:34

Pozdravljena, tashy!

Zelo mi je žal, da slišim, da je nimfa pobegnila - in držim pesti, da jo najdete!!! Najbrž si bližnja zavetišča (in radio?) že kontaktirala in razobesila plakate v bližini, da te lahko pokliče, če bi jo kje videl?
Upam, da se čim prej kdo oglasi z informacijami ... Nimfa

(Prosila bi le, če pustiš samo tole objavo v rubriki izgubljene/najdene ptice, drugo pa zbrišeš, da se iste teme ne ponavljajo.)

Vso srečo! Držim pesti,

Ronja
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  tashy0802 Sre 01 Avg 2012, 02:44

Hvala za pozitivne misli nasmeh in opravičilo za dve objavi, je že izbrisano!
Letake smo obesili v širši okolici, radijske postaje, zavetišča in klinike smo tudi obvestili, vendar pa zaenkrat nimamo sreče. Svet se nam je podrl ko smo jo izgubili, tako da resnično upam, da bo ves naš trud in napor poplačan in bomo kmalu lahko spet crkljali našo razvajenko.
tashy0802
tashy0802
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 31/07/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  Gost Čet 16 Avg 2012, 03:29

Živjo!

Nevem če ste že našli vašo nimfo, upam da ste jo... če pa je še niste, bi bilo mogoče za poklicat na tale oglas, kjer oddajajo v Ljubljani najdeno nimfo: - je tudi slika zraven

http://www.bolha.com/zivali-ptice/izgubljena-nifa-oglas1281679823

Lp, M Conure
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  tashy0802 Čet 16 Avg 2012, 03:51

smo ze pogledali pa ni prava jokanje hvala vseeno, se vedno iscemo! nasmeh
tashy0802
tashy0802
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 31/07/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  Gost Sre 22 Avg 2012, 08:12

tashy!

Kako napredujete?
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  tashy0802 Sre 22 Avg 2012, 08:18

metka, žal ne napredujemo jokanje še vedno sicer iščemo in sledimo internetu če se kje slučajno najde, ljudje nas tudi kličejo, toda zaenkrat še ni uspeha..
danes so nas sicer klicali iz celja, sliko še čakamo, toda gospa je rekla da je papagaj natanko isti.. malce dvomim da bi lahko naša nimfica poletela tako daleč, toda držimo pesti da jutri zagledamo našega papagaja nasmeh
sama se imam za poznavalko nimf, z njimi sem v kontaktu že 20 let, toda vseeno imam eno vprašanje če mogoče vi kaj bolj veste.. se lahko na prostosti zaradi straha ali pa razmer nimfici perje spremeni?
tashy0802
tashy0802
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 31/07/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  Gost Sre 22 Avg 2012, 08:33

Jaz ne bi še obupala, pa tudi če te kličejo bolj od daleč... saj bi jo lahko tudi kdo odpeljal, ni nujno da bi šla sama. Mojo želvo so našli po cca 3 mesecih 40 km stan, pa tudi nisem nikoli zvedela kako je prišla do tja.

Nevem, to tvoje vprašanje pa je prehudo zame, ker res nisem imela veliko opravka z nimfami, tako da ti res ne znam odgovorit. jokanje
Vem le to, da se vsak stres pozna pri ptičkih tudi na (slabšem) perju, nisem pa še nikjer zasledila, da bi se lahko kako barvno ali kako drugače spremenilo, po moje bi prej odpadlo... Boljše da še koga drugega vprašaš.

Želim ti še veliko sreče in da bi jo čimprej našli.

Lp, M
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA Empty Re: IZGUBLJENA PAPIGA NIMFA

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu