PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ročno hranjenje

3 posters

Go down

Ročno hranjenje Empty Ročno hranjenje

Objavlja  t3ja Tor 18 Avg 2009, 20:29

Pozdravljeni!

Mene zanima vse o ročnem hranjenju kanarčkov- od A do Ž nasmeh
Če bi lahko čim bolj podorobno opisali kak to poteka, kaj jim hraniš, kdaj jih začneš ročno hranit, takrat še živijo pri starših....... itd

Čim več nasmeh
t3ja
t3ja
Član
Član

Število prispevkov : 21
Datum registracije : 21/07/2009

Nazaj na vrh Go down

Ročno hranjenje Empty Re: Ročno hranjenje

Objavlja  Maja Tor 18 Avg 2009, 22:14

Zakaj pa te to zanima t3ja? No, drugače pa je na spletni strani podrobno opisano kako se to izvaja - tule si poglej, pod "Ročno hranjenje mladičkov"


Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Ročno hranjenje Empty Re: Ročno hranjenje

Objavlja  t3ja Tor 18 Avg 2009, 23:35

Zanima me kak poteka, da bi sama probala enga vzgojiti..sicer ne kanarčka ampak nimfo. Tukaj sem napisala, kr je več takih, ki se na to spoznajo, kot pri nimfah, kjer ni veliko "članov"

Tega sploh nisem opazla, ker nisem gledla po spletni strani glede parjenja...mam samo enga kanarčka

Hvala!!!
t3ja
t3ja
Član
Član

Število prispevkov : 21
Datum registracije : 21/07/2009

Nazaj na vrh Go down

Ročno hranjenje Empty Re: Ročno hranjenje

Objavlja  Maja Sre 19 Avg 2009, 05:00

Aha... ja saj pravim, glede papig in eksot sicer nisem tako dobro poučena, vendar nekaj le vem, tako da skušam pomagat tudi na teh področjih. mižikanje Je pa podobno z vsemi ptičjimi mladiči (glede samega hranjenja), treba je samo vedeti kako oz. s čim se hrani posamezno vrsto ptic. Upam, da ti bodo navodila na spletni strani vseeno prav prišla. nasmeh

Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Ročno hranjenje Empty Re: Ročno hranjenje

Objavlja  koss Čet 01 Jul 2010, 06:07

Maja je napisal/a:Zakaj pa te to zanima t3ja? No, drugače pa je na spletni strani podrobno opisano kako se to izvaja - tule si poglej, pod "Ročno hranjenje mladičkov"


Lp,
link ne dela
drugače tudi mene to zanima ker samička preslabo hrani mladiče in mi je že eden pogonil,ostala dva pa ves čas zevata stara pa sta že osem dni,bojim se da bosta tudi ta dva poginila
Rad bi jih ročno hranil
Bi mi kdo prosim povedal formulo ,sestavo,mešanico jajčne hrane
ALI lahko kupljeno suho jajčno hrano žmešam s toplo vodo do tekočega stanja bi bilo to vredu ali ne
Vsak odgovor dobrodošel.
Lp .Koss
koss
koss
Član
Član

Število prispevkov : 132
Datum registracije : 09/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Ročno hranjenje Empty Re: Ročno hranjenje

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu