PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fotografije in albumi

Go down

fotografije in albumi Empty fotografije in albumi

Objavlja  Gost Pet 17 Avg 2012, 17:25

Pozdravljeni!

Predlagam, da bi se fotografije iz galerije po določenem času "selilo" v npr. moj album.com, picaso ali kam drugam, kjer ne bi bil problem prostor za več slik, na našem forumu pa pustilo le linke do tja. To bi lahko naredila administratorka za vse skupaj pod imenom Pernati prijatelji, če pa to predstavlja administratorki preveč dela, se pa lahko zmenimo in pošiljamo ločeno vsak sam.

Druga opcija pa je, da zberemo prispevek in "povečamo" našo domeno, vendar mislim, da bi, čeprav bi šlo le za zbiranje drobiža, bilo to zelo zamudno in težje izvedljivo... (sem pa tudi za to varianto, če se dogovorimo)

Zato, kot že rečeno, predlagam selitev galerije po mesecu ali dveh v en spletni album in s tem damo enake možnosti vsem, da objavijo svoje slike, hkrati pa z linki "bogatimo" naš forum.

Če ima kdo kak boljši predlog, pa prosim čimprej na dan z njim ; Conure
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

fotografije in albumi Empty Re: fotografije in albumi

Objavlja  Uroš K Pet 17 Avg 2012, 19:34

Picasa bi bla res najbol ptimerna po mojem mnenju, pa se lažja je za pregledocanje...
Uroš K
Uroš K
Član
Član

Število prispevkov : 48
Datum registracije : 08/02/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu