PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oprsnica

4 posters

Go down

oprsnica Empty oprsnica

Objavlja  senegalska papiga Sob 08 Sep 2012, 00:38

moj senegalček si kar naprej grizo oprsnico...in sem razmišljala da bi na oprsnico nekaj namazala kakšno kremo ki mu ni všeč, imate kakšen predlog kakšno kremo al a kaj naredit...... Senegalska papiga
senegalska papiga
senegalska papiga
Član
Član

Število prispevkov : 36
Datum registracije : 22/07/2012
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

oprsnica Empty Re: oprsnica

Objavlja  Alojzij Sob 08 Sep 2012, 19:11

senegalska papiga je napisal/a:moj senegalček si kar naprej grizo oprsnico...in sem razmišljala da bi na oprsnico nekaj namazala kakšno kremo ki mu ni všeč, imate kakšen predlog kakšno kremo al a kaj naredit...... Senegalska papiga
Ne vidim razloga zakaj tvoj ptiček sploh potrebuje oprsnico. V notranjih prostorih ga uči razne trikce in oba bosta uživala. nasmeh

Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

oprsnica Empty Re: oprsnica

Objavlja  gape Sob 08 Sep 2012, 22:32

Se strinjam z alojzijom ,edino če bi ga rada spuščala na prostem. Drugače pa mislim da bi se navadla oprsnice samo malo je reba potrpeti .
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

oprsnica Empty glede oprsnice

Objavlja  lekovec Ned 09 Sep 2012, 04:36

Jaz sem probal z oprsnico,tako pri nimfah kot pri senegalčku.Pri vseh,si mi ni izšlo! Zakaj? Nebi vedu!
Enostavno je niso hoteli imeti na sebi,je niso sprejeli.Potem sem se pa odloču,da bom probal z ketnico na nogi.Izbral sem ustrezno ketnico in obroček,ketnico obesil na kletko za cirka en teden,obroček pa dal na nogo.In tako se je začelo spoznavanje papig z obročkom in ketno.Po tedno sem,lahko rečem brez težav,pripel ketnico na nogo.To pripenjanje in odpenjanje se en teden vadil.Sedaj že nekaj časa prakticiramo krajše izlete na teraso z ketnico na nogi in nimam občutka da bi jih kaj motilo.Ketnica je privezana na elastiki,da nebi slučajno prišlo do poškodb pri vzletu(da nebi cuknilo nazaj).
Vem,da to nebo rešilo tvojih težav,ampak samo v razmislek.
lekovec
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

oprsnica Empty Re: oprsnica

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu