PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrana za velike papige

2 posters

Go down

hrana za velike papige Empty hrana za velike papige

Objavlja  mmarol16 Ned 09 Sep 2012, 05:15

Lep pozdrav

Zanima me katero hrano uporabljate za hranjenje vaših ptic. Kje jo kupujete in kakšne količine.
Jaz imam zadnji čas kar slabe izkušnje, kupil sem namreč hrano dveh različnih proizvajalcev in obeh primerih imel težave z metulji, ki so se zaredili v njej. Najbolj so se lotili koruze v vreči, pa tudi semen arašidov.

Prosim za vaša mnenja.

Marko
mmarol16
mmarol16
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 25/05/2011
Starost : 54

Nazaj na vrh Go down

hrana za velike papige Empty Re: hrana za velike papige

Objavlja  Gost Ned 09 Sep 2012, 08:10

Jaz sem tudi prej kupovala hrano v trgovinah za male živali v zaprtih vrečkah, letos pa se mi je par krat zgodilo da sem v original zaprtih vrečkah dobila neke žužke, potem so mi pa še na veterini povedali, da je bilo kar nekaj zastrupitev pri malih živalicah,(sicer največ pri zajcih in morskih prašičkih, ampak vseeno) ravno zaradi hrane, ki se je čez poletje skladiščila v vročih prostorih . Zato sem se odločila, da za vse moje živalice raje sproti kupujem pri enem privatniku, ki prodaja na kg iz velikih žakljev,tako da lahko tudi prej pogledam in vidim kaj kupim.

Lp, M
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

hrana za velike papige Empty Re: hrana za velike papige

Objavlja  nigrigenis Ned 09 Sep 2012, 09:55

jaz kupujem v tobelbadu v Avstriji za velike in srednje ptiče. velike so pakirane po 15kg ko jo jaz kopujem jih je dosti različnih vrst za velike ptice in je cena 24€ nekak tak ta boljšo je pa dosti različnih vrst in kvalitetnih za manjšo ceno in so čist vredu. nisem pa še imel nobenih težav da bi ble kake živalce not.
nigrigenis
nigrigenis
Član
Član

Število prispevkov : 239
Datum registracije : 30/11/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

hrana za velike papige Empty Re: hrana za velike papige

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu