PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cena

2 posters

Go down

cena Empty cena

Objavlja  lolj123 Sre 21 Nov 2012, 05:33

Živjo,

zanima me cena sivega žakoja zelo vesel





lolj123
lolj123
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 8
Datum registracije : 05/11/2012
Starost : 32

Nazaj na vrh Go down

cena Empty Re: cena

Objavlja  Žaba Sre 19 Dec 2012, 04:26

Jaz sem svojega kupil pri priznanem rejcu za 800€ (ročno hranjen, star 3 mesece). Zraven moraš prišteti še kakšnih 500€ za kar precej veliko kletko (večja je, boljša je). In seveda hrana, ki tudi ni tako poceni. Najbolje je, da vse to opraviš pri rejcu, pri katerem si/boš kupil/a papagaja.
Žaba
Žaba
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 19/12/2012
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu