PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakup papige

Go down

Nakup papige Empty Nakup papige

Objavlja  bknum44 Pon 10 Dec 2012, 03:29

Pozdravljeni. Sem nov na tem forumu in se zanimam za nakup žakoja. Ker je ponudbe več, bi vas prosil za kak nasvet. Najbolj me zanima, če se lahko kupi tudi žakoja iz divjine oziroma, če je vzrejen in hranjen pri starših in ne preko človeških rok. Ali se ga da ravno tako udomačiti, kljub temu če ni bil od začetka socializiran in je star že slabo leto. Kakšna je razlika med samcem in samičko kar se udomačitve tiče in ali oba govorita? Kako se odzove na druge domače živali? Kako je s ptiči iz uvoza? Imam še miljon drugih vprašanj, a naj bo to zaenkrat dovolj. Pa prosim za korektne odgovore.

Hvala in lp
bknum44
bknum44
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 08/12/2012
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu