PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava prispevka

3 posters

Go down

Prijava prispevka Empty Prijava prispevka

Objavlja  jupiter2 Tor 01 Jan 2013, 04:32

Predlagam, da se poleg možnosti Citiraj prispevek omogoči tudi Prijava prispevka.

Razlog - morebitni žaljivi komentarji ali prispevki, ki zaidejo v napačno temo.
S tem uporabniki foruma pomagamo ali omogočimo administratorju lažje urejanje in pregled foruma, saj administrator iz različnih vzrokov mogoče ne more pregledati in prebrati vseh naših prispevkov.

Pri Prijavi bi lahko uporabnik, ki je prijavil prispevek, na kratko povzel razloge za njegovo prijavo.

Mnenja?
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  Ronja Tor 01 Jan 2013, 06:17

Se popolnoma strinjam s tabo.
Upam, da bo Maja dodala še to funkcijo, navsezadnje ji bo res olajšala delo. Pravzaprav je žalostno, da tako funkcijo sploh potrebujemo, ampak taka je pač dinamika forumov. Očitno nekateri člani potrebujejo zunanje regulatorje za primerno vedenje v skupini in v javnosti.
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  jupiter2 Tor 01 Jan 2013, 06:20

Ronja je napisal/a:Očitno nekateri člani potrebujejo zunanje regulatorje za primerno vedenje v skupini in v javnosti.

Se podpišem pod tvojo izjavo. Dobro napisano.
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  Gost Tor 01 Jan 2013, 21:58

Se vama pridružujem in podpisujem pod vajine izjave, pa naj še mene obmetavajo z minusi vsi tisti, ki mislijo, da je prav če nekateri posamezniki po mili volji žalijo druge in s tem nižajo nivo tega foruma. jokanje
Meni ni vseeno za ugled tega foruma, zato se bom borila dalje... klicaj
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  jupiter2 Tor 01 Jan 2013, 22:12

Všeč mi je če je tema živa, mnenja deljena, a pri tem je potrebno malo razuma in podati konstruktivno kritiko in ne tisto, ki je subjektivna. Prepričan sem, da bomo s predlogom uspešni, kot smo bili tudi z minusi in plusi - ocenjevanje prispevka.
Naj omenim še to - možnost ocenjevanja prispevka s plusom ali minusom je bil podan z moje strani in sem zelo vesel, da je s strani uporabnikov zelo dobro sprejet. zelo vesel
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  Gost Sre 02 Jan 2013, 22:30

..res nevem v čem je keč, da zdaj Jupitra in Ronjo zasipavate z minusi zaradi tega predloga ?? In česa se sploh bojite? saj gre samo za "gumbek" s funkcijo, ki bi administratorko opozoril na provokatorje oz na neprimerno vsebino.. kot se je npr. zgodilo v temi "sejem ptic v Straubingu" ko nas je ga Monikam označila s samimi švercerji, ali pa kot je nadaljevala v temi "Smrdokavra" ko se je sredi poučnega teksta lotila zasebno obračunavat z mano, ali pa ko je še pred tem v enem prispevku označila DVVP LJ za lenobe, itn.. to so res neprimerne stvari, ki kvarijo nivo našega foruma, sploh ko še ostali aktivni člani pobesnijo zraven na takšne provokacije.
S tem bi se samo, kot sem že rekla, administratorko opozorilo na neprimerne prispevke. Maja je pa itak dovolj pametna in razsodna, da se bo znala pravilno odločit a bo "prijavljene" prispevke pustila ali izbrisala.. nasmeh Skratka, nič tako strašnega, da bi morali zaradi tega padati minusi nasmeh
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  Ronja Čet 03 Jan 2013, 03:32

Ma, eh, navsezadnje tudi minusi in plusi (kljub prvotnemu gotovo dobremu namenu) omogočajo tudi to, da se lahko za anonimnim priznanjem ali kritiko malce ... skrijemo, a ne zavijanje z očmi Sploh za kritiko.

Da pritisneš na minus ali plus, moraš biti prijavljen kot član foruma in če si že prijavljen, pa nimaš toliko poguma, da bi svoje mnenje povedal vsaj pod vzdevkom ... hm.
Predvidevam, da se za temi minusi ne skriva veliko različnih oseb, ampak mogoče ena ali dve z več uporabniškimi profili. Razen če lahko neki prispevek z minusom ali plusom oceniš večkrat?

Mogoče pa se tudi motim - v tem primeru bi bilo fino, če bi se kritike izrekle na glas, se konkretno ubesedile, saj z anonimno kritiko res nihče ne more vedeti, kaj točno koga moti.
Tako da, dragi kritiki, kar pogumno na dan z besedo nasmeh
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  jupiter2 Čet 03 Jan 2013, 05:16

Tako je Ronja. Moj predlog s plusi in minusi je bil mišljen zgolj v dober namen, saj sam delim same + za prispevke, tistim članom, ki so napisali kakršen koli prispevek ali opis vrste ptice ali pa podali res ustrezen odgovor. Minusa (razen v primeru ko je MirkoLj ali kako se že imenuje - sem pozabil njegov nick) ne delim, saj sem mnenja (verjetno tudi ostali), da ni neumnega vprašanja ali odgovora.

Drugače pa je bistvo foruma komentiranje in izmenjava komentarjev. "Talanje" plusov in minusov je povsem drugega pomena, predvsem pa mi je pomembno, da se s plusi nagradi člane in s tem pokaže, da so njihovi prispevki zaželeni oz. cenjeni.
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  Maja Ned 06 Jan 2013, 04:08

Gumbek za prijavo je bil dodan, najdete ga v zgornjem desnem kotu vsakega sporočila, poleg ostalih, že obstoječih gumbov. Ko se nanj postavite z miško, se prikaže besedilo "Report post to moderator or admin". Če kliknete nanj, se vam odpre novo okno v katerega lahko vpišete svoje sporočilo (npr. menim, da je sporočilo tega člana skranjo neprimerno) ter kliknete na gumb pošlji. Jaz bom nato dobila obvestilo o prijavi in ustrezno ukrepala. mižikanje

Prijava prispevka Brez_n10

Se zahvaljujem za takšne ideje, če imate še kakšne želje ali predloge, jih z veseljem preberem. zelo vesel
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  Maja Pon 18 Mar 2013, 08:41

Pod prijavo prispevka sem vam dodala nekaj opcij, ki jih lahko izberete:

Prijava prispevka 20605138

Če pogrešate kakšne, mi sporočite, da jih dodam. Lahko pa vedno uporabite možnost "Drugo", če gre za kaj drugega.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Prijava prispevka Empty Re: Prijava prispevka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu