PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lačen vrabček

Go down

lačen vrabček Empty lačen vrabček

Objavlja  Gost Ned 20 Jan 2013, 08:56

..lačen vrabček vztrajno čakal na košček pice....


lačen vrabček Vrabek
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

lačen vrabček Empty Re: lačen vrabček

Objavlja  nezy3 Pon 21 Jan 2013, 05:47

hihihih v kateri restavraciji pa je bilo to? tudi jaz sem doživela nekaj podobnega ko mi je vrabčica priletela na mizo in mi skakala po roki I love you
nezy3
nezy3
Član
Član

Število prispevkov : 22
Datum registracije : 18/01/2013
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

lačen vrabček Empty Re: lačen vrabček

Objavlja  Gost Pon 21 Jan 2013, 07:08

To je bilo v Zrečah v podhodu, ko sva s tamalim šla na pico. Največji hec je bil ta, da je bogi vrabček večkrat zagrabil za pico pa je ni mogel odnesti, ko sem mu pa odrezala en manjši košček, da je z njim lahko odletel, je prišel pa en pes mimo, in ko je zalajal je vrabček spustil pico na tla, pes pa jasno pojedel. Smo se tako smejali, da to ni res ... smo pa potem vrabčku dali še več koščkov, ker se nam je prav zasmilil. Škoda da nisem imela kamere pri sebi nasmeh
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

lačen vrabček Empty Re: lačen vrabček

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu