PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plašna rozela

3 posters

Go down

Plašna rozela Empty Plašna rozela

Objavlja  tabl Tor 22 Jan 2013, 19:31

Pozdravljeni!

Sem lastnik rozele že slabo leto. Naša rozela je izredno plašna...Iz rok (da stojim zraven kletke) ni šans da vzame hrano. Ko se približam kletki, se stisne v najdaljši kot in tam čepi dokler se ne umaknem. Tisti trenutek pa, ko se umaknem, skoči na kletko in se začne dreti... Kakor čitam niso rozele ravno plašne ptice. Sem ravno naletel na takšno ali se bo stanje izboljšalo.
lp
tabl
tabl
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 22/04/2012
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Plašna rozela Empty Re: Plašna rozela

Objavlja  fablkabl Tor 19 Mar 2013, 23:37

jest imam dve rozeli 2 dni pa moje sotudi plasne cim se preblizam kletki se bojijo in letijo po kletki jest mislim da se bo stanje izbolsalo lep dan se naprej vam zeli marko
fablkabl
fablkabl
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/02/2013
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Plašna rozela Empty Re: Plašna rozela

Objavlja  pancho4 Sre 20 Mar 2013, 04:42

lp,glede na to ,da imam trenutno cca.30 rozel vseh barv ter glede opazovanja njihovega obnašanja je moje mnenje,da se stanje vajinih rozel,nasploh ,če je že leto dni plašna ne bo izbolšalo,lep dan še naprej Rok
pancho4
pancho4
Član
Član

Število prispevkov : 117
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

Plašna rozela Empty Re: Plašna rozela

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu