PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca

2 posters

Go down

Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca Empty Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca

Objavlja  metkaos Pon 20 Maj 2013, 02:36

Pozdravljeni ljubitelji ptic! Nekaj mesecev imam dva para kanarčkov. En par ima že tri lepe puhaste mladičke. Ker jih imam na sicer odprtem balkonu, se bojim ,da jih ne zebe in jih zvečer pokrijem , ker noči niso nič kaj tople. Drugi par pa imam zaradi lepega petja v dnevni sobi, a za njega "en kup" vprašanj. Res je, da je samička mlada, a ne ona in ne on, ne marata obloženega gnezdeca. S kljunčkom povlečeta vso prejo iz gnezda. Samička je sedela na treh jajčkih in včeraj se je izvalil mladič,za katerega ne vem, če bo preživel, saj ga je kanarčica kar zapustila in sem ga dala "nadomestni mami kanarčici". Ali sem napravila napako? Vsak nasvet in vsako dobro misel bom sprejela z veseljem! Hvala in lp Metka O.Mejavascript:emoticonp('Kanarček')tka O.javascript:emoticonp('Kanarček')
metkaos
metkaos
Član
Član

Število prispevkov : 19
Datum registracije : 02/01/2013
Starost : 75

Nazaj na vrh Go down

Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca Empty Re: Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca

Objavlja  LIŠČEK01 Tor 21 Maj 2013, 00:47

Da si dala mladička nadomestni mami, je v redu. Zakaj pa ne marata gnezda, ne vem. Za moje dva je bilo gnezdo dooolgo samo za okras, zdaj pa ga uporabljata.
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca Empty Re: Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca

Objavlja  metkaos Tor 21 Maj 2013, 02:58

LIŠČEK01 je napisal/a:Da si dala mladička nadomestni mami, je v redu. Zakaj pa ne marata gnezda, ne vem. Za moje dva je bilo gnezdo dooolgo samo za okras, zdaj pa ga uporabljata.

Prav lepa hvala ! LP Metka Kanarček
metkaos
metkaos
Član
Član

Število prispevkov : 19
Datum registracije : 02/01/2013
Starost : 75

Nazaj na vrh Go down

Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca Empty Re: Kanarčica in kanarček ne marata obloženega gnezdeca

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu