PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bolna skobčevka?

2 posters

Go down

bolna skobčevka? Empty bolna skobčevka?

Objavlja  spewck Pon 22 Mar 2010, 02:01

Zdravo,
Kakšno leto imam doma skobčevca (star je tudi približno leto dni), pred nekaj dnevi pa sem mu kupila še samičko. Samičko sem kupila od nekoga, ki je imel tri in je želel obdržati le parček... Skrbi me, ker samička nima tako lepega perja kot samček (kot da bi bil repek malo "razcefran"), tudi kljunčka nima tako lepo gladkega (izgleda malce razpokan) pa tudi suhcana je dosti bolj. Stara pa naj bi bila 1 leto letos junija (obročka nima). Zanima me, če kdo kaj ve če je kaj narobe s to skobčevko (če je kaj bolna) in kako ji lahko pomagam sama, brez veterinarja(razna zdravila, drugačna prehrana..?)??

Lep pozdrav, Špela
spewck
spewck
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 14/03/2010
Starost : 37

Nazaj na vrh Go down

bolna skobčevka? Empty Re: bolna skobčevka?

Objavlja  Miki-Kodeljevo Pon 22 Mar 2010, 07:58

Jaz bi ti svetoval da ne posegaš po kakih zdravilih ampak se zapelješ do Bube v Grosuplje, kjer ti bojo zmešali kapljice joda za v vodo. Vitamine, dovolj sadja in zelenjave ter minerale. Mislim da je to največ kar lahko storiš za ptičko, je pa dobrodošla še uv žarnica ki je opisana v temi zdravje kanarčkov. Ni toliko draga kot je dobrodošla za zdravje in boljše počutje naših pernatih prijateljev.
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

bolna skobčevka? Empty hvala

Objavlja  spewck Pon 22 Mar 2010, 09:21

Hvala za odgovor nasmeh Sem včeraj kupila ene take vitamine (kapljice) za papige ter neka semena (nekaj z dodadki joda).. Upam, da bo to pomagalo, drugače greva pa k veterinarju,
Še enkrat hvala nasmeh
spewck
spewck
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 14/03/2010
Starost : 37

Nazaj na vrh Go down

bolna skobčevka? Empty Re: bolna skobčevka?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu