PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izguba perja

2 posters

Go down

izguba perja Empty izguba perja

Objavlja  kat- Pon 04 Nov 2013, 08:08

Pozdravljeni!

Sem lastnica zelenolične konure, ki je stara pet mesecev.
Zadnje čase veliko izgublja perje, predvsem po vratu kjer se tudi neprestano praska. Hkrati ji poganja novo perje-voščene špičke. Po vratu, ob ušesih in pod kljunom pa je brez perja, vidi se rožnato rdeča koža. Zanima me ali se to še šteje pod normalno jesensko menjavo perja ali gre za kakšno vnetje,bolezenski znak?

lp Conure 
kat-
kat-
Član
Član

Število prispevkov : 16
Datum registracije : 08/06/2013
Starost : 32

Nazaj na vrh Go down

izguba perja Empty Re: izguba perja

Objavlja  jackec Sob 09 Nov 2013, 01:27

...si za mnenje že povprašala,gojitelja ki ti jo je prodal ali pa trgovca kjer si jo kupila
jackec
jackec
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 60

Nazaj na vrh Go down

izguba perja Empty Re: izguba perja

Objavlja  kat- Tor 12 Nov 2013, 03:20

jackec je napisal/a:...si za mnenje že povprašala,gojitelja ki ti jo je prodal ali pa trgovca kjer si jo kupila
sem. Je navedel več možnih vzrokov in priporočil biokil. Sedaj ji vsak dan v vodo dodajam vitamine. Se mi zdi ima že več podperja, mogoče gre le za stres ob menjavi perja. Vseeno bom preventivno uporabila biokil ker se še vedno veliko grize in praska tako znotraj kletke kot tudi zunaj, med igro.
kat-
kat-
Član
Član

Število prispevkov : 16
Datum registracije : 08/06/2013
Starost : 32

Nazaj na vrh Go down

izguba perja Empty Re: izguba perja

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu