PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

premajhna kletka za dve skobčevki

2 posters

Go down

premajhna kletka za dve skobčevki Empty premajhna kletka za dve skobčevki

Objavlja  perla Pon 20 Jan 2014, 04:38

Sem zasledila na bolhi, da nekdo prodaja dve skobčevki s kletko vred. Priložena je slika. Kletka je občutno premajhna za dve skobčevki. Rep ene od skobčevk se celo dotika spodnje palčke oz. je upognjen na njej, ne moreš verjet. Groza, kako ljudje nimajo občutka.
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

premajhna kletka za dve skobčevki Empty Re: premajhna kletka za dve skobčevki

Objavlja  dominik Pon 20 Jan 2014, 10:41

kupi jih in jim zamenjaj kletko pa svet bo rešen
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu