PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

4 posters

Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  perla Čet 30 Okt 2014, 02:03

Mene pa zanima, kateri dan je namenjen obiskovalcem (ogledovalcem zelo vesel ) razstave. Lahko pove kdo še bolj natančno - dopoldne ali popoldne? Menda so večino časa lastniki razstavljenih ptic kar "na trnih", kako se bodo odrezale njihove ptice na ocenjevanju. Zato tudi sprašujem, kateri čas je najprimernejši za ogled razstave.
Hvala vnaprej za odgovor.
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  Alojzij Čet 30 Okt 2014, 06:35

Letošnja odprta razstava ptic v Šempetru pri Novi Gorici je za ogled obiskovalcem na voljo:

v soboto 8. novembra od 9. do 19.ure in
v nedeljo 9. novembra od 8. do 14. ure

Res je v nedeljo na prizorišču več lastnikov razstavljenih ptic, vendar imate zainteresirani ravno takrat idealno priložnost poklepetati z razstavljalci in videti najbojlše slovenske ptice.


  http://zemljevid.najdi.si/najdi/ULICA%20PADLIH%20BORCEV+26+5290+%C5%A0EMPETER%20PRI%20GORICI
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Rezultati tekmovanja

Objavlja  Alojzij Sob 08 Nov 2014, 05:39

Oglejte si rezultate tekmovanja ptic in pestrost tekmovalnih skupin nasmeh


http://dvvpng.si/

Video iz državnega prvenstva 2012, isto prizorišča le dve leti nazaj...

Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Tekmovanje ina razstava ptic v Šempetru

Objavlja  Joško Pon 10 Nov 2014, 05:13

Z veseljem sem prebral, da si (Alojzij) dobil na tekmovanju v Šempetru štiri nagrade, od tega dve zlati medalji. Prosim te, da nam s tega tekmovanja in razstave strneš nekaj vtisov. Posebej me zanimajo skupine za grlice (kvaliteta, novosti, trendi, pomankljivosti...). Ne bodi (pre)skromen, četudi gre za tvoje ptice.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  Alojzij Pon 10 Nov 2014, 08:21

DVVP Nova Gorica so tradicionalno dobri organizatorji. Pri njih se pozna vpliv sosedov Italijanov, ki se odprte razstave v Šempetru tudi redno udeležijo. Letos je udeležba na tej razstavi za nas štela za kvalifikacije na državno razstavo v Mislinju na Koroškem, ki bo prvi vikend v decembru. Tekmoval sem samo  skupini "O "golobčki in grlice in res osvojil dve prvi mesti, eno drugo ter tretje. Še posebej me je veselilo, da je to skupino sodil italianski sodnik.

Večkrat povdarjam kako so bili eksotični golobi in grlice zapostavljeni na naših razstavah. Zadnja leta se ta trend spreminja na bolje. Lahko rečem, da tudi po moji redni udeležbi in korektnem odnosu z organitatorji, ki upoštevajo moja priporočila glede kletk. Vsako leto poskrbim, da razstavljam kakšno novo zanimivo vrsto ali bolj redko barvno različico. To ne ostane neopaženo še pri tako zapriseženih ljubiteljih kanarčkov in papagajev. Kako je na razstavah opažena ravno ta skupina vidim tudi po osebnih in telefonskih čestitakah za osvojena mesta, kar pa ne morem trditi za osvojena mesta v drugih skupinah v katerih pogosto tudi tekmujem.nasmeh

Rdeča grlica (Geotrygon montana)

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici ER9Yn_y5Iwm0yJkXOgIcEsM9UJiFYLJI6KNytJdKVxg=w140-h105-p

Smaragdna grlica (Chalcophaps indica)

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici YpU0aOua8GwLFf4FaK1CFeapKf659IEHNZj0Kx8M5MI=w140-h105-p

Grlica smejačica z rjavo glavo

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici GiAIeLcNLIb7dWM-5IlJ3Gw2ItGb5ZHbSKzFm6-KTIE=w105-h140-p
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  perla Tor 11 Nov 2014, 11:38

Alojzij, čestitke tudi od mene!
Sem bila na tej razstavi, prvič. Zanimivo je bilo videti toliko raznolikih, lepih ptic.
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  LIŠČEK01 Sre 12 Nov 2014, 01:37

Na razstavi nisem bil, je pa kolega zmagal v kategoriji "črn lipokorom rumen, krem neintenziven" zmagal, tako posamezno kot kolekcija.
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  Alojzij Sre 12 Nov 2014, 07:54

LIŠČEK01 je napisal/a:Na razstavi nisem bil, je pa kolega zmagal v kategoriji "črn lipokorom rumen, krem neintenziven" zmagal, tako posamezno kot kolekcija.

Tvoj kolega z zmagovito kolekcijo 370 točk je najbrž Matjaž V. in lepo bi bilo, da bi ga ti sam imensko poimenoval. Malo je tako enotnih kolekcij po 4 x 91 točk za posamezno ptico v kolekciji,  plus 6 točk za skladnost.

Samo za ilustracijo spodnja slikica...

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici 4
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  LIŠČEK01 Pet 14 Nov 2014, 19:45

Ja res je Matjaž Volk. Teden dni prej v Ronkah(Italija) je zmagal samo v kolekciji, sem še z njim, ker sem rabil samico zebrice, če bodo kaj prodajali pa so samo po parih prodajali. Zdaj iz NG mi je pa vseeno prinesel samico, tako, da je bilo v Novi Gorici vseeno nekaj ponudbe več
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  LIŠČEK01 Pon 14 Sep 2015, 03:54

Ali kdo ve točen datum državne razstave v Novi Gorici?
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  Alojzij Pon 14 Sep 2015, 06:38

Organizator še ni objavil točnega datuma, bo pa razstava sigurno zadnji teden v novembru ali prvi teden v decembru. Pred tem bo še pomembna mednarodna razstava v Zagorju in še nekaj drugih v Italiji.

Caorle (VE)- od 10/11.10.2015  
Muggia,(TRST)- 17/18.10.2015  
Udine- 24/25.10.2015 | Razpis  
Zasavje 2015- 28/31.10.2015  
Mestre( VE)- 07/08.11.2015
Ronchi- 30.10.2015/01.11.2015
Reggio Emiglia- 20/21/22.11.2015
Šempeter---Nova gorica....
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Razstava ptic v Šempetru pri Gorici Empty Re: Razstava ptic v Šempetru pri Gorici

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu