PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

skobcevke

3 posters

Go down

skobcevke Empty skobcevke

Objavlja  dony Tor 09 Dec 2014, 08:26

Skobčevka 2 Skobčevka 2


zivjo sem nova na forumu in imam dve nove skobcevke samca in samico ..
..samica je zelo agresivna do samca zanima me ce bo scasoma bolje se bodo navadli drug na drugega al je treba kako ukrepat ...
..zanima me vase mnenje...
hvala... Skobčevka 3 Skobčevka 3
dony
dony
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 09/12/2014
Starost : 31

Nazaj na vrh Go down

skobcevke Empty Re: skobcevke

Objavlja  Alojzij Sre 10 Dec 2014, 06:48

dony je napisal/a:Skobčevka 2 Skobčevka 2


zivjo sem nova na forumu in imam dve nove skobcevke  samca in samico ..
..samica je zelo agresivna do samca zanima me ce bo scasoma bolje se bodo navadli drug na drugega al je treba kako ukrepat ...
..zanima me vase mnenje...
hvala... Skobčevka 3 Skobčevka 3

Najbrž si dobila par skobčevk , ki prej nista živela skupaj. V kratkem času bi se morala samica sprijazniti z novim sostanovalcem in sedanjo agrasijo spremeniti v kaj bolj romantičnega. nasmeh

skobcevke C29129daa275ec3bd46fdf0861426b6b
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

skobcevke Empty Re: skobcevke

Objavlja  z.j.jakob Sre 10 Dec 2014, 08:19

Se pa je tudi meni zgodilo da je samica tepla samca, posledice so lahko katastrofalne meni je samicka tudi ze ubila samca tako da pazi na njiju. Pri meni je bil po mojem vzrok starost samicka je namrec bila veliko starejsa samcek pa je bil star tri mesece in se zal nista ujela..... Nevem ce je pri tebi enako?.... Vazno pa je da jima zagotovis dovolj prostorno kletko da se lahko drug od drugegea umakneta in da imata najmanj štiri skodelice za hrano da se nebosta preganjala. Veliko uspeha.
lp. Jakob
z.j.jakob
z.j.jakob
Član
Član

Število prispevkov : 63
Datum registracije : 16/12/2013
Starost : 23

Nazaj na vrh Go down

skobcevke Empty Re: skobcevke

Objavlja  dony Tor 16 Dec 2014, 00:37

hvala za odgovore ...
..kupli smo jih sicer u isti trgovini iz iste kletke ker jih je bilo prevec mislim pa da nismo dobili hotene samicke ...no useno upam da se bosta naucila drug na drugega bomo videli cez dolocenen cas ce bo slo na bolje upam da do cesa slabega ne pride ... Skobčevka 3
dony
dony
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 09/12/2014
Starost : 31

Nazaj na vrh Go down

skobcevke Empty Re: skobcevke

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu