PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi letošnji piščančki

2 posters

Go down

Prvi letošnji piščančki Empty Prvi letošnji piščančki

Objavlja  Joško Sre 11 Mar 2015, 01:28

Danes so se mi izvalili prvi letošnji piščančki malih ameriških kokoši. Letos so pohiteli na svet. S fotografiranjem jih nisem hotel vznemirjati, jutri pa jih bom zagotovo. V istem gnezdu je valila še ena kokoška. Me prav zanima, če bo ostala na neizvaljenih jajcih, ali pa se bo pobrala z njih. Kakšne so vaše izkušnje z letošnjimi piščančki, dragi vzreditelji kokoši?
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Prvi letošnji piščančki Empty Re: Prvi letošnji piščančki

Objavlja  LIŠČEK01 Čet 12 Mar 2015, 00:28

Naslednji teden v četrtek ali petek bi se mi morali izvaliti 3 piščančki kokoši feniks in 1 piščanček kokoši chabo. Kokoš bantam vali 3 jajca, iz njih bi moralo kaj pričivkati 31. marca
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu