PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumljiv oglas na bolhi

3 posters

Go down

Sumljiv oglas na bolhi Empty Sumljiv oglas na bolhi

Objavlja  rado7rado Tor 22 Sep 2015, 21:13

Danes sem za hec poklical človeka ki ima oglas na bolhi da prodaja sive žakoje in are ter ostale živali.Sam sem ga vprašal za glede sivih žakojev.Cena za žakoja je 100 evrov in moraš podpisat kao pogodbo ter plačat teh 100 evrov.Po tem oni pošljejo papigo z letalom da prispe do naročnika v roku 24-48 ur.Se vam ne zdi malce sumljiv ta oglas?Je že gdo imel izkušnje z tem prodajalcem.Mi je pa ponujal vsega boga za prodat od tigrov,volkov,opic,....Če gdo ima izkušnje z tem prodajalcem naj napiše svoje mnenje.Jaz zaenkrat ne verjamem tem povestim in bajkam,
To je ta oglas:http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/ptice/prodam-vecjo-kolicino-afriske-gray-parrots-1300716039.html?aclct=1442935920

Lp
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Sumljiv oglas na bolhi Empty Re: Sumljiv oglas na bolhi

Objavlja  Alojzij Sre 23 Sep 2015, 05:53

O slabo prevedenih tujih oglasih je po forumih že precej opozoril.Vsekakor jaz na podobne oglase ne bi reagiral, še manj pošiljal vnaprej denar neznanim ljudem. Vsak se mora odločiti sam ter ugotoviti kaj je res in kaj je zavajanje!!
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sumljiv oglas na bolhi Empty Re: Sumljiv oglas na bolhi

Objavlja  rado7rado Sre 23 Sep 2015, 05:59

Ja saj glih zato sprašujem če je gdo že imel kak kontakt z njim.Moški ki se je oglasil na tej številki je Slovenec in govori čisto slovensko (Ljubljanski dialekt).
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Sumljiv oglas na bolhi Empty Re: Sumljiv oglas na bolhi

Objavlja  nika Sre 23 Sep 2015, 23:29

Mogoče pa prodaja plišaste igračke?

Lahko pa pokličete na Bolho in prosite, naj umaknejo oglas. Sicer pa upam, da ni nihče tako neumen, da bi nasedel takim oglasom.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Sumljiv oglas na bolhi Empty Re: Sumljiv oglas na bolhi

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu