PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alojzijev "tisočak"

2 posters

Go down

Alojzijev "tisočak" Empty Alojzijev "tisočak"

Objavlja  Joško Čet 08 Okt 2015, 23:29

Alojzij ima "tisočaka"! Ne gre za bankovec (evrskega sploh ne poznamo), temveč za tisoč in nekaj več njegovih prispevkov na tem forumu. Gre za svojevrsten rekord po številu in kakovosti krajših in daljših novičk, njemu lastnega zapažanja in novitet s področja ornitologije ter drugega živalskega sveta... Zaradi njegovega oglašanja je ta forum postal zanimiv, se ohranil v njegovih turbolentnih časih in je zagotovilo za nadaljevanje razcveta... Še kakšno zanimivo ugotovitev na to temo pa prepuščam še vam, dragi prijatelji.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Alojzijev "tisočak" Empty Re: Alojzijev "tisočak"

Objavlja  perla Pet 16 Okt 2015, 08:11

Samo to bi dodala, na Alojzija se lahko vedno človek zanese. Pripravljen pomagati z nasveti, če le more. Drži forum pokonci, to je res. Sama sem tu gor bolj poredko, a redno. Da, tudi tako je možno nasmeh Tudi taki smo.
Vsekakor mi je zelo dobrodošel forum, ko imam kakšno vprašanje. Takrat se vedno spomnim na ta forum. Opažam, da je veliko forumašev "ptic enodnevnic", ampak tako je itak povsod, po vseh forumih. Ni za obupati.
Alojzij, vi pa ostanite taki še naprej, ker vas potrebujemo na tem forumu nasmeh
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu