PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

niger

2 posters

Go down

niger Empty niger

Objavlja  sreco Čet 29 Okt 2015, 19:46

prosim,če mi gdo postopek za kaljenje hvala. sreco!
sreco
sreco
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 13/08/2010
Starost : 64

Nazaj na vrh Go down

niger Empty Re: niger

Objavlja  Alojzij Pet 30 Okt 2015, 06:14

Vsa semena, ki so v uporabi za prehrano ptic lahko kališ. To napraviš tako, da manjšo količino semen namočiš v vodo. Po slabem dnevu namakanja v vodi jih odcediš in dobro spereš. Odcejene pustiš še toliko časa, da se pokažejo prvi kalčki. Te ponovno spereš skozi cedilo ali gazo, jih razprostreš, da se malo osušijo. Take ponudiš pticam. Dobro je imeti več ptic, ker taki kalčki radi hitro splesnijo.
V izogib plesnenju je bolj enostavno po istem postopku kaliti bar v klasu in ga tako kaleči klas obesiti pticam .nasmeh

niger 0bb+(Large)
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu