PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEZONA 2016

2 posters

Go down

SEZONA 2016 Empty SEZONA 2016

Objavlja  z.j.jakob Čet 24 Mar 2016, 08:07

Zdravo,
Razmisljal sem da odprem novo temo glede sezone 2016... da se oglasijo kaksni rejci, ki intenzivno spremljajo odrascanje malih lepotcev. Kanarček Skobčevka Tako da so dobrodosle kaksne slike in pa seveda nasveti kako nuditi najboljse pogoje. Da se drugim ki nimamo toliko izskusenj poveste, kako se je letos zacelo pri vas mižikanje
Lepo pozdravljeni,
Jakob
z.j.jakob
z.j.jakob
Član
Član

Število prispevkov : 63
Datum registracije : 16/12/2013
Starost : 23

Nazaj na vrh Go down

SEZONA 2016 Empty Re: SEZONA 2016

Objavlja  LIŠČEK01 Ned 27 Mar 2016, 04:55

Sezona vseh živali se je začela januarja pa sta se do zdaj izvalila 2 mladiča: 1 kokoši pasme chabo in 1 avstralska zebrica. Boo videli kako bo šlo naprej nasmeh
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

SEZONA 2016 Empty Re: SEZONA 2016

Objavlja  z.j.jakob Pon 28 Mar 2016, 06:33

No super... pri nas se sezona zacne spomladi se mi zdi da je tudi bolj naravno in mladickom prijaznejse vreme ko se malce otopli... Tudi pri nas se je ravno ta vikend izvalilo prvih 13 piscackov senternejske pasme... na papige pa se cakamo mižikanje
Lp. Jakob
z.j.jakob
z.j.jakob
Član
Član

Število prispevkov : 63
Datum registracije : 16/12/2013
Starost : 23

Nazaj na vrh Go down

SEZONA 2016 Empty Re: SEZONA 2016

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu