PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vici

Go down

Vici Empty Vici

Objavlja  Maja Sre 05 Maj 2010, 02:51

Petelin

Kmet je nabavil novega petelina za reprodukcijo. Izkazalo se je, da je naredil dobro kupčijo.Že prvi dan je petelin podrl vse kokoši v kokošnjaku. Kmet je samo veselo gledal. Naslednjidan se je petelin spravil na mačko, psa, krave in vse kar se je po kmetiji premikalo. Kmet jeto opazoval z začudenjem. Petelin je naslednjih nekaj dni spet pridno podiral vse živo. Kmetpa je bil vedno bolj v skrbeh. Po mesecu dni zagleda zjutraj kmet petlina ležati na tleh. Stopido petelina in mu žalostno reče: "Sem vedel, da boš takole žalostno končal."Petelin pa pokaže s prstom proti nebu, kjer se je začela zbirati jata mrhovinarjev in reče:"Pssst, pičke!!" zelo vesel
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Vici Empty Re: Vici

Objavlja  Maja Sre 05 Maj 2010, 03:05

Papagaj

Stari gospe se je pokvaril pralni stroj, zato je poklicala mehanika. Dogovorita se, da se bo oglasil zgodaj zjutraj, ona pa mu bo pustila pod tepihom ključe od stanovanja, ker je ne bo doma takrat. In tako pride naslednji dan mehanik popravit stroj. Odklene si stanovanje in takoj zagleda ogromnega psa, na mizi pa sporočilo:

"Počutite se kot doma. Ni se vam treba bati psa, ne bo vam nič naredil, vendar pa se NIKAKOR ne pogovarjajte s papagajem, ki je v kletki. Lep pozdrav!"

Mehanik si misli svoje in gre popravljat pralni stroj. Pes se je res lepo vlegel zraven in bil priden, zato si je mehanik oddahnil. Kar naenkrat pa zasliši neko kričanje iz dnevne sobe, pa gre pogledat kaj je to in vidi papagaja. Papagaj se je drl nanj, ga zmerjal, preklinjal, metal vanj semena... vendar se je mehanik zadržal, ker mu je gospa naročila naj se ne pogovarja z njim. Pa je odšel nazaj popravljat stroj. Papagaj pa se ni in ni nehal dreti. Naenkrat je mehaniku pregorelo in je odšel do papagaj ter ga nadrl:

"Pa boš že enkrat utihnil u pi... ma...!!!"

Takrat pa je papagaj odgovoril:

"Drži ga Rex!!!" smejanje
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Vici Empty Re: Vici

Objavlja  Maja Sre 05 Maj 2010, 03:06

Branko in Papiga

Branko si kupi govorečo papigo. Že prvi dan mu začne papiga govoriti:
"Branko,ti si peder!"To mu je govorila čisto vsak dan. Ko pa se je Branko tega naveličal, je šel k prodajalcu papige in mu rekel, da bo papigo vrnil, če mu bo to vedno govorila. Naslednji dan, ko pride Branko domov, mu pa papiga reče:
"Branko?"
On pa: "KAJ??"
Papiga: "Ti že veš kaj!!!!"
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Vici Empty Re: Vici

Objavlja  Maja Sre 05 Maj 2010, 03:07

Zlata Ribica

Bill Gates lovi ribe in ujame zlato. Užitna ni, pa jo hoče vreči nazaj v vodo. Nakar zlata ribica:
-Ej, kaj pa tri želje???
Bill pa nazaj nejevoljno:
-V redu, no, kaj bi rada...
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Vici Empty Re: Vici

Objavlja  Maja Sre 05 Maj 2010, 03:08

Motor

Medved in Zajec lovita ribe. Ujameta zlato ribico. Le-ta vsakemu obljubi tri želje, če jo izpustita.
Prvi je na vrsti Medved:-Želim si, da bi bil tale gozd poln medvedk, jaz pa edini medved.
Rečeno, storjeno.
Sledi Zajec:
-Jaz bi pa en hitri motor. Želja se mu uresniči. Spet je na vrsti Medved:
-Raje takole; naj bo cela Slovenija polna medvedk, jaz pa edini medved.
Spet se mu uresniči.
Zajec?-Daj še čelado za motor.Urejeno.
Medved
-Naredi raje takole; naj bo cela Evropa samih medvedk, jaz pa edini medved.
Zajec že prižiga motor. Ej, Zajec, še tretja želja...
-Želim si, da bi bil medved peder. vrrrruuuuuuuum...
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Vici Empty Re: Vici

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu