PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji zebrici

2 posters

Go down

Moji zebrici Empty Moji zebrici

Objavlja  nika Ned 17 Okt 2010, 03:57

Ker danes ravno mineva eno leto, kar sta zebrici prišli delat družbo kanarčkoma, končno še njune slike

http://kanarcki.shrani.si/?LIZA+IN+JAKA

Povsem običajna ptiča.

Končno sta postala manj boječa in precej bolj olikana, če lahko tako rečem (kar pomeni, da precej manj "serjeta" naokoli in gresta v kletko, ko jima nakažem, da je čas za kletko). Pri sadju in zelenjavi pa sta še vedno bolj izbirčna.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Moji zebrici Empty Re: Moji zebrici

Objavlja  Maja Pon 18 Okt 2010, 10:27

Prav srčkana sta! nasmeh Sigurno jima je zelo lepo pri tebi... mižikanje
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Moji zebrici Empty Re: Moji zebrici

Objavlja  nika Tor 19 Okt 2010, 02:12

S kanarčkoma se zelo dobro razumeta, že od samega začetka. Ko jih spustim jih večkrat dobim, kako posedajo skupaj, celo v isto kletko gredo in lepo sedijo skupaj. Edino v času valjenja je bil samček zelo borben.

Zanimivo se mi zdi, da zadnje čase kažejo interes, da bi zamenjali kletki. Že nekajkrat sem dobila kanarčka, kako sta zasedla kletko zebric, zebrici pa kletko kanarčkov. Mogoče jim je sosedova kletka bolj všeč in bi bila zamenjava primerna. Zebrici sta namreč v kletki, ki je malo nižja, ožja in daljša, kanarčka pa v malo krajši, širši in višji. Ko pride čas, da se pospravijo v kletke, oziroma jih jaz opomnim na to, pa gredo vsak v svojo, kot so navajeni. Me zanima, kako bi reagirali, če bi jih zaprla takrat, ko bi bili v sosedovi kletki. Lahko poskusim in opazujem, kaj se bo zgodilo naslednji dan, ko bodo spuščeni, se bodo vrnili v staro ali novo kletko?
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Moji zebrici Empty Re: Moji zebrici

Objavlja  Maja Tor 19 Okt 2010, 02:33

No, jaz ti tega ne bi ravno svetovala. Morda so že zainteresirani v sosednje kletke, ampak najbolje se pa počutijo vsak v svoji in če bi jih naenkrat zaprla ko bi bili v drugih kletkah, ne vem če bi bili zadovoljni.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Moji zebrici Empty Re: Moji zebrici

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu