PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Film- Skriti zaliv

Go down

Film- Skriti zaliv Empty Film- Skriti zaliv

Objavlja  Pago Čet 03 Feb 2011, 23:44

Najprej bi rad povedal, da moj namen nikakor ni izpodbijati prvotnega namena tega foruma, torej pogovorov o pticah, vendar ker menim da ste prav vsi člani tudi ljubitelji drugih živali, mi tega verjetno ne boste zamerili. Ta film govori namreč o delfinih, vendar lepo pokaže da človek ni nič drugega kot objestno bitje, ki zaradi svoje razvitosti misli, da lahko vlada temu planetu, ter da lahko v svoje dobro dela škodo dugim, šibkejšim bitjem na našem planetu. Enako je tudi pri delfinih, ki so zaradi svoje ljubkosti in visoko razvite inteligence, še boj pritegnili človeka, ki jih je začel izkoriščati v svoje dobro. To brez kakršnih koli olepšav pokaže film Skriti zaliv, ki je bil tudi nagrajen z oskarjem za najboljši celovečerni dokumentarec, zato vam priporočam, da si ga pogledate, ter da vidite česa je vse zmožen človek. Film si lahko brezplačno naložite na: http://thepiratebay.org/torrent/5918824/The.Cove.BRRIP.MP4.x264.720p-HR, za downloadanje pa potrebujete tudi program (meni je najboljši tale: http://www.vuze.com/ )
Plutarh: »Samo delfinu je narava poklonila dar, h kateremu stremijo največji filozofi: nesebično prijateljstvo. Ne potrebuje nobenega človeka, a je kljub temu najbolj darežljiv prijatelj vseh in je že mnogim pomagal.«

Tako, to je vse kar sem želel povedati, še enkrat vas prosim da mi ne zamerite, tudi sam vem da to ne spada pod ta forum vendar menim da si boste z zanimanjem pogledali film, kajti tudi delfini so živali, pravtako kot ptice, le da se njim dogaja še večja krivica. Lp Gal
Pago
Pago
Član
Član

Število prispevkov : 70
Datum registracije : 11/11/2010
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu