PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kanarčki

2 posters

Go down

kanarčki Empty kanarčki

Objavlja  ales65 Ned 13 Mar 2011, 07:36

imam samičko in samčka vsakega v svoji kletki samička je naredila gnezdo in znesla že 2 jajček nevem kaj naj sedaj naredim ali dam samčka k samički kaj lahko parim čopastega kanarčka z navadno samičko hvala
ales65
ales65
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 21/12/2010
Starost : 58

Nazaj na vrh Go down

kanarčki Empty Re: kanarčki

Objavlja  Alojzij Ned 13 Mar 2011, 08:05

ales65 je napisal/a:imam samičko in samčka vsakega v svoji kletki samička je naredila gnezdo in znesla že 2 jajček nevem kaj naj sedaj naredim ali dam samčka k samički kaj lahko parim čopastega kanarčka z navadno samičko hvala

Ne vem sicer ali bi rad imel mladičke ali ne? vprašaj
Ugibam tudi zakaj imaš pri samički gnezdo, samca pa ne, če hočeš imeti mladičke. nasmeh
Ta jajčka seveda niso oplojena, zato jih odstrani in zavrzi. Odstrani tudi gnezdo, ker jo spodbujaš k parjenju.
V nasprotnem primeru daj zraven samca in verjetno boš dobil oplojena jajca ter ob ustrezni hrani in negi tudi mladičke.
Mladički ne bodo rasni , če nimaš kanarčkov iste vrste.
V pasjem izrazoslovju bi rekel , da boš dobil mešančke, kar meni ni všeč, ker zagovarjam kvalitetno
in rodovno čisto selekcijo. šokiran
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

kanarčki Empty kanarčki

Objavlja  ales65 Ned 13 Mar 2011, 08:19

hotel sem imeti mladičke iste rase čopastega kanarčka še nimam samičko pa sem hotel pariti konec meseca zato sem ji dal gnezdo in jo hranil z jajčno hrano 5dni danes pa sem pogledal v gnezdo in videl jajčka
ales65
ales65
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 21/12/2010
Starost : 58

Nazaj na vrh Go down

kanarčki Empty Re: kanarčki

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu