PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nazaj v kletko?

2 posters

Go down

Nazaj v kletko? Empty Nazaj v kletko?

Objavlja  adelina Sre 11 Maj 2011, 22:55

Pozdravljeni!
Od sobote imam tudi jaz doma skobčevko samčka, starega 2 meseca (iz gnezda je prišel med prvomajskimi prazniki). Že drugi dan je sam skočil na roko v kletki in tudi tretji dan ni bil boječ, tako da sem ga kar spustila iz kletke. Aja pa drugi dan je skozi posodice za hrano ušel ven, a ga je mož ujel brez problema in ga dal nazaj v kletko. V ponedeljek sva že imela malo problemov za not, je bil sicer na rami ali roki, ko pa sva ga hotela dat v kletko se je premaknil. V torek sprva sploh ni šel dol z moža (ni poletel), ko ga je vzel ven, nato pa ga ponovno nisva mogla spraviti v kletko. Končno mi je sicer uspelo s palčko, a se je naslednji dan (sreda) bal in tudi na roko ali prst v kletki ni hotel iti. Danes pa je spet brez problema skočil na roko in takoj tudi proti izhodu iz kletke in sem ga spustila. Sedaj pa nikakor nazaj. Če grem zraven se sicer ne boji, a prst ignorira ali če že gre na prst, odleti, ko ga nesem v kletko. Naj še povem, da zaekrat še nisem odkrila neke hrane, ki bi jo imel zelo rad-sončnic ne šmirgla, tudi bara ne povoha, čeprav je ful pisan (od LOLO). Ga je imel dva dni v kletki, da bi ja ugotovil, da je dobro (sem hotela, da bi ga s tem zvabila v kletko), a mislim, da se ga ni niti dotaknil. Kako ukrepati? Hvala.
adelina
adelina
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 09/09/2010
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Nazaj v kletko? Empty Skobčevka - udomačitev

Objavlja  Joško Sre 11 Maj 2011, 23:52

zelo vesel Vpiši v polje na skrajni desni (išči) "skobčevka udomačitev", pa boš dobila koristne informacije. zelo vesel
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu