PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukradena papiga

5 posters

Go down

Ukradena papiga Empty Ukradena papiga

Objavlja  Maja Pon 20 Jun 2011, 05:41

Ukradena papiga-timneh v Šiški v parku Komandanta Staneta dne 25.5.2011. Očividci so starejše gospe, ki so videle moškega na kolesu, ki je s hrano privabil priljudno papigo, jo zavil v majico in se odpeljal. Če bi kdo kaj vedel naj mi prosim sporoči - dobil bo lepo nagrado. Hvala tel. 041 382626
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Ukradena papiga Empty Re: Ukradena papiga

Objavlja  prlekj Tor 21 Jun 2011, 00:26

ne moreš verjeti, kaj vse so ljudje sposobni! 😢
prlekj
prlekj
Član
Član

Število prispevkov : 99
Datum registracije : 21/03/2011
Starost : 48

Nazaj na vrh Go down

Ukradena papiga Empty Re: Ukradena papiga

Objavlja  Alojzij Tor 21 Jun 2011, 07:11

Maja je napisal/a:Ukradena papiga-timneh v Šiški v parku Komandanta Staneta dne 25.5.2011. Očividci so starejše gospe, ki so videle moškega na kolesu, ki je s hrano privabil priljudno papigo, jo zavil v majico in se odpeljal. Če bi kdo kaj vedel naj mi prosim sporoči - dobil bo lepo nagrado. Hvala tel. 041 382626

Ukrasti papagaja je približno tako, kakor ukrasti psa.To naredi lahko samo tisti , ki to dotično žival zelo
dobro pozna, da se ne boji kljuna ali zob, pri psu.
Ne razumem pa, kaj je papagaj delal v parku in kako bi ga s hrano privabil. Namreč, nihče se še ni vprašal, kakšen papagaj sploh je timneh. Tisti , ki morda ne veste, je to izraz za podvrsto sivega jakota, ki je malo manjši,
ima temnejše sivo perje, karminasto rdeč rep, kljun pa je v korenu svetle barve, ki prehaja v črno. presenečen
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Ukradena papiga Empty Re: Ukradena papiga

Objavlja  nigrigenis Tor 21 Jun 2011, 08:37

ta situacija je meni malo čudna... ker v dosti primerih ko je papagaj pobegnil... očitno je tudi ta pobegnil kaj pa vem... papagaj odleti daleč stran se zgubi in pa kot sem bral ko so bili ptiči pogrešani je blo potrebno zelo veliko truda ptič ni htel prit k lastnikom ne pa da bi še k kakemu tujcu... zelo čudno...
nigrigenis
nigrigenis
Član
Član

Število prispevkov : 239
Datum registracije : 30/11/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Ukradena papiga Empty Re: Ukradena papiga

Objavlja  Maja Tor 21 Jun 2011, 11:24

Jaz ne poznam te osebe in ne vem kakšna je bila situacija, dobila sem samo sporočilo s prošnjo, da se to objavi in sporoči, če ima kdo kakšne informacije.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Ukradena papiga Empty Re: Ukradena papiga

Objavlja  Darko Tor 21 Jun 2011, 21:39

Pozdravljeni,

to se tudi meni zdi nenavadno.

Glede na opis vrste papige "timneh", ki ga je podal Alojzij ter na napisano dejstvo, da so moškega videle starejše gospe (ki so najverjetneje zelo dobre poznavalke ptic in ločijo med Sivim žakojem, timnehom in mestnim golobom :study: )
je moški lahko "ugrabil" tudi sivega mestnega goloba.

Mestne golobe se da veliko lažje privabiti s hrano smejanje

LP, Darko
Darko
Darko
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 21/06/2011
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Ukradena papiga Empty Re: Ukradena papiga

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu