PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Živalski vrt - ZOO

4 posters

Go down

Živalski vrt - ZOO Empty Živalski vrt - ZOO

Objavlja  Alojzij Čet 18 Avg 2011, 08:14

Najbrž ni nikogar med nami, ki si občasno ne privošči sprehoda in ogleda živali v živalskem vrtu v Ljubljani
ali mogoče tudi kje v tujini.
Tu si res od blizu lahko pogledamo vse znane in manj znane živali. Predvsem nas seveda zanimajo ptice.
Nekatere bolj redke, vidimo lahko samo še živalskih vrtovih.

Se je kdaj kdo vprašal, kaj pomeni ZOO ?

Živalski vrt, ZOO vrt ali samo ZOO, je območje, kjer se skrbi zlasti za divje živali. Ljudje jih tu lahko varno
od blizu gledajo in proučujejo.
Ta izraz je bil prvič uporabljen leta 1828, za londonski živalski vrt. Izhaja iz zoologije, ki je veja biologije.
Kakor večina podobnih izrazov prihaja iz grščine." Zoo"- žival," Logos"-proučevanje, veda.

vir:Wikipedia

Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Živalski vrt - ZOO Empty Re: Živalski vrt - ZOO

Objavlja  dominik Čet 18 Avg 2011, 10:05

v ponedelje smo bili v maksimiru in bili presenečeni kako lepo so uredili celotni park se splača pogledat
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

Živalski vrt - ZOO Empty Re: Živalski vrt - ZOO

Objavlja  prlekj Čet 18 Avg 2011, 23:16

Se pravi vredno ogleda! Jaz bil pred par meseci v Ljubljani, tudi zelo lepo! Obiščite! zelo vesel
prlekj
prlekj
Član
Član

Število prispevkov : 99
Datum registracije : 21/03/2011
Starost : 48

Nazaj na vrh Go down

Živalski vrt - ZOO Empty Re: Živalski vrt - ZOO

Objavlja  damjan Pon 22 Avg 2011, 04:32

pozdrav
jaz sem si ogledal ljubljanski zoo u nedeljo 14.8. in se morem pohvaliti da sem biv prov poseben gost ker sem imel voden ogled in božal sem 180 kg morskega leva. SUPER DOŽIVETJE
lansko leto sem si ogledal pa beograjski živalski vrt. zelo lep
l.p.
damjan
damjan
Član
Član

Število prispevkov : 84
Datum registracije : 02/11/2010
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Živalski vrt - ZOO Empty Re: Živalski vrt - ZOO

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu