PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranjenje golobov

2 posters

Go down

Hranjenje golobov Empty Hranjenje golobov

Objavlja  dires Čet 25 Avg 2011, 07:46

živjo

Malo sem brskal po internetu in nisem ugotovil nič novega.... Gre za hranjenje golobov. Lahko malo opišete s čim vi krmite golobe, da se prepričam če imam res vse kar potrebujejo. Sam jim v osnovno mešanico pšenice, ječmena, koruze, graha in sončničnih semen, dodam še brikete namenjene golobom pismonošam. Za boljše zdravje in počtje enkrat mesečno v hrano zamešam tudi česnovo olje in dodam pivski kvas, potem pa sledi še redno dodajanje Vitamina + v vodo, in 3x tedensko kopanje v vodi(s kopalno soljo). Vse stvari naročim pri G. Lojzetu Ostermanu, če mogoče kdo pozna, in moram pohvalit kvaliteto. Vendar pa hrane ne naročam vedno pri njem, saj ima kar visoko ceno, zato kupim še kakšne mešanice v kmetijskih zadrugah. => Vse za njihovo najbolše počutje nasmeh

Lep pozdrav zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Hranjenje golobov Empty Re: Hranjenje golobov

Objavlja  Maja Čet 25 Avg 2011, 21:53

Takoj te lahko pomirim, da imaš za svoje golobe odlično prehrano! nasmeh Tudi mi imamo nekaj podobnega... Hrano namešamo iz večih sestavin (koruza, ječmen, sončnice, grah, briketi oz. granule...). Česnovo olje dobijo tudi večkrat, čeprav ponavadi takrat vihajo nosove in rabijo več časa, da pojedo vse. Pivski kvas prav tako dodajamo in tudi vitamine, če pride pa do kakšnih drisk ali drugih težav, imamo tudi ustrezna zdravila. Vse golobe tudi pocepimo.

Zdaj sem cel teden skrbela za našo jato, ker sta mama in oče bila na morju in sem naredila nekaj posnetkov med hranjenjem in tudi precej slik. Bom najbrž kmalu vse skupaj naložila na YouTube in objavila na forumu. nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Hranjenje golobov Empty Re: Hranjenje golobov

Objavlja  dires Čet 25 Avg 2011, 22:13

živjo

Najlepša hvala za odgovor, tudi moji so že bili cepljeni, tako da vidim da sem na pravi proti k uspešnem gojenju zelo vesel Si bom pa z veseljem ogledal tako posnetke, kot slike.


lep pozdrav smejanje2
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Hranjenje golobov Empty Re: Hranjenje golobov

Objavlja  Maja Pet 26 Avg 2011, 02:33

Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Hranjenje golobov Empty Re: Hranjenje golobov

Objavlja  dires Pet 26 Avg 2011, 04:01

živjo


Hehehe, res lepo, kot male Benetke zelo vesel (res jih je ogromno)
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Hranjenje golobov Empty Re: Hranjenje golobov

Objavlja  Maja Pet 26 Avg 2011, 04:10

Hvala! Ja, veliko jih je, ker je veliko letošnjih mladičev... do naslednjega leta se bo število zopet precej zmanjšalo zaradi sokola. Aha, pozabila sem še reči, da morajo imeti ves čas na voljo tudi grit (pesek). Če imaš še kakšna vprašanja, z veseljem pomagam. nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Hranjenje golobov Empty Re: Hranjenje golobov

Objavlja  dires Pet 26 Avg 2011, 04:31

živjo

Ja, tudi za pesek je poskrbljeno.

Se enkrat hvala

lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Hranjenje golobov Empty Re: Hranjenje golobov

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu