PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nekaj posnetkov naših papig

2 posters

Go down

nekaj posnetkov naših papig Empty nekaj posnetkov naših papig

Objavlja  FTW Ned 18 Sep 2011, 09:30

Prvi video (izdelava voliere)
Bivši pesjak spremenil v preletalnico, ker naš labradorc spi v kuhinji hehe


Več posnetkov tukaj :

https://www.youtube.com/user/Skobcevke

Ajd, mejte se nasmeh


Nazadnje urejal/a FTW Pon 19 Sep 2011, 05:00; skupaj popravljeno 1 krat
FTW
FTW
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 18/08/2011
Starost : 39

Nazaj na vrh Go down

nekaj posnetkov naših papig Empty Nekaj posnetkov naših papig

Objavlja  Joško Pon 19 Sep 2011, 03:25

zelo vesel Dobil si moj glas za domiselno izvedbo voljere. Tudi jaz sem želel preurediti boks za psa in ga nameniti grlicam, pa je bila žena odločna... Ni treba napisati kaj je rekla, že domneva pove dovolj... Sicer pa vas prepuščam v tem delu vaši domišljiji...

Moram priznati, da so mi všeč oglašanja članov foruma, katerih sestavki so duhovito napisani oziroma njihovi članki vsebujejo vsaj trohico humorja. Sicer pa bo držalo, da smo Slovenci preveč zadrti in zadržani, in da se niti na svoj račun ne znamo šaliti. Res je, da je treba "naš" portal vzeti zelo resno, vendar ne bo nihče tepen (vsaj tako mislim), če bo napisal kakšno šaljivo besedo, ki ne bo nikogar žalila ali mejila na spotakljivo izražanje... zelo vesel



Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu