PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sivi žako

2 posters

Go down

sivi žako Empty sivi žako

Objavlja  mmarol16 Pon 19 Sep 2011, 19:51

Iščem odraslega sivega žakoja za družbo starejši samički pri nas doma. Ko se zvečer z otroci spravimo spat, naša ptica prav išče pozornost z glasnim vreščanjem.
Ker imam terensko službo(in večkrat nimam pri sebi telefona), prosim če mi odgovorite po spletni pošti.
marko.marolt@siol.net, moj telefon pa je 031/318-691.
Marko
mmarol16
mmarol16
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 25/05/2011
Starost : 54

Nazaj na vrh Go down

sivi žako Empty Re: sivi žako

Objavlja  Alojzij Sre 21 Sep 2011, 07:30

Z nabavo partnerja svoji ptici, ne boš kaj dosti na boljšem. Vedeti moraš, da bi tvoj papagaj zvečer imel rad mir
in šel spat, zato zganja tak cirkus. Prostor v katerem se nahaja naj bi bil toliko ločen, da zvečer nima
svetlobe od televizorja in ostalih svetlečih predmetov. Kletke nekaterih manjših ptic, v ta namen pokrivajo z raznimi pregrinjali. nasmeh
Pokrivanje v tvojem primeru ne bi bilo uspešno, ker bi vsako prevleko grizel in jo spravil s kletke.
Pri nabavi partnerja po tako dolgem času je tudi vprašljvo glede medsebojne tolerance. Kakor vemo je
pri papagajih navezovanje na partnerja povezano z medsebojno simpatijo, na katero pa mi pri izbiri nimamo vpliva.


Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

sivi žako Empty timneh samec

Objavlja  mmarol16 Sob 28 Jul 2012, 11:03

Lep pozdrav

Končno sem našel rejca, ki mi je oddal družbo za mojo ptico. To je bil naš član Žaki, ki je tudi že sam vzgojil čudovite mladiče (jih lahko vidimo tudi na naših straneh).
Upam, da se bosta ptici ujeli (to bom lahko komentiral šele čez mesece), pa tudi upam na podmladek.

Marko
mmarol16
mmarol16
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 25/05/2011
Starost : 54

Nazaj na vrh Go down

sivi žako Empty Re: sivi žako

Objavlja  Gost Sob 28 Jul 2012, 17:33

Super, čestitke za novega družinskega člana kul
zdaj pa držimo pesti, da ne bo ljubosumja..
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

sivi žako Empty Re: sivi žako

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu