PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počasi počasi prihaja zima...

Go down

Počasi počasi prihaja zima... Empty Počasi počasi prihaja zima...

Objavlja  Joško Sre 12 Okt 2011, 03:18

Zima se je najavila, vendar ji je kmalu pošla sapa. Čeprav meteorologi napovedujejo še nekaj dni lepega vremena, bo vendarle ponovno potrkala na naša vrata. Ker smo portal, kjer nas ne sme nič presenetiti, sem prilepil povezavo na temo, kako pozimi (po)skrbimo za naše prostoživeče ptice. Skrbno preberite besedilo, preden boste rekli kaj o nekoristnosti takega početja.


http://dominvrt.si/clanek/rubrika/moj-projekt/video-nahranimo-prijateljice-ptice.html
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu